هدر موبایل
1396/01/28 14:29:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرمانده یگان های ویژه ناجا اعلام کرد:

بکارگیری 20 هزار نیروی یگان ویژه در برگزاری انتخاباتی امن

فرمانده یگان های ویژه نیروی انتظامی گفت: ۲۹ اردیبهشت ؛ روز سرنوشت سازی برای ملت ایران خواهد بود، براین اساس برای برگزاری انتخاباتی امن و باشکوه، ۲۰ هزار نیرو در یگان های ویژه سراسر کشور، در قالب قرارگاه عملیاتی «ظفر» انجام وظیفه خواهند کرد.
بکارگیری 20 هزار نیروی یگان ویژه در برگزاری انتخاباتی امن فرمانده یگان های ویژه نیروی انتظامی گفت: 29 اردیبهشت ؛ روز سرنوشت سازی برای ملت ایران خواهد بود، براین اساس برای برگزاری انتخاباتی امن و باشکوه، 20 هزار نیرو در یگان های ویژه سراسر کشور، در قالب قرارگاه عملیاتی «ظفر» انجام وظیفه خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704103330480114.jpg بکارگیری,20,هزار,نیروی,یگان,ویژه,در,برگزاری,انتخاباتی,امن Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی در جمع کارکنان یگان های ویژه ناجا، افزود: آنچه که مربوط به نیروی انتظامی و یگان های ویژه ناجا در عرصه انتخابات است، برگزاری انتخابات در فضایی سرشار از نظم و امنیت است که از مدت ها قبل، نسبت به تحقق این مهم، برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.
فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: سعی کردیم برای برگزاری انتخابات، قرارگاه عملیاتی ظفر را به ظرفیت سه برابر نیرو و تجهیزات ارتقاء دهیم که این مهم خود پیام هشداردهنده ای برای دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب خواهد بود.
این مقام ارشد انتظامی تأکید کرد: در تلاش هستیم این انتخابات نیز همچون انتخابات گذشته، در کمال آرامش و اقتدار برگزار شده و برگ زرین دیگری بر افتخارات کشور ثبت شود.
وی با اشاره به رویکرد جامعه محوری ناجا افزود: با بهره گیری از رسانه ها و سایرامکانات موجود در کشور، این هدف و رویکرد نیروی انتظامی را دنبال می کنیم.
سردار کرمی اضافه کرد: معتقدیم که آمادگی و ارتقاء توان رزم، یک عامل مهم بازدارنده است؛ چرا که اگر توان آمادگی ارتقاء یابد، قطعاً از خطرات و تهدیدات جلوگیری شده و سیاست های یگان های ویژه ناجا محقق خواهد شد.
وی تاکید کرد: با ارائه سیاست های کلان و تصویب آنها، به دنبال ایجاد راهبردهای بازدارنده هستیم که در راستای این مهم، اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است.
سردار کرمی، اشراف اطلاعاتی را یکی دیگر از راهبردهای بازدارنده برشمرد و افزود: باید تلاش کنیم تا بر ماموریت ها با اشراف اطلاعاتی تسلط کامل داشته باشیم.
وی با اشاره به آموزش و اهمیت آن در یگان های ویژه ناجا، تأکید کرد: آموزش های علمی، میدانی و عملی خوبی را با موفقیت پشت سرگذاشتیم به طوری که تمرکز بر آموزش در ارتقاء مهارت های کارکنان موثر بوده است.
به گزارش ایرنا، این مقام ارشد انتظامی یادآور شد: بخشی از تجهیزات یگان ویژه در حوزه های مختلف، تولید و مورد بهره برداری قرار گرفته است و بخش دیگر آن نیز به صورت انبوه در حال ساخت است که امیدواریم با بهره گیری از تجهیزات به روز بتوانیم همچون گذشته موفق عمل کنیم.

 

انتهای پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet