هدر موبایل
1396/01/28 14:42:49
سرویس استان ها
با تصمیم نمایندگان استان لرستان سید حمید رضا کاظمی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان انتخاب شد

کاظمی: اولویت برنامه‌های مجمع نمایندگان مبارزه با معضل بیکاری در لرستان است

با تصمیم نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلاکی، سید حمید رضا کاظمی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان انتخاب شد.
کاظمی: اولویت برنامه‌های مجمع نمایندگان مبارزه با معضل بیکاری در لرستان است با تصمیم نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلاکی، سید حمید رضا کاظمی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان انتخاب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103337578254.jpg کاظمی:,اولویت,برنامه‌های,مجمع,نمایندگان,مبارزه,با,معضل,بیکاری,در,لرستان,است Icana

سید حمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از انتخاب خود به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان خبر داد و اظهار داشت: برنامه ریزی لازم برای مسائل کلی استان تهیه می‌شود و اولویت بندی برنامه‌ها با مدیریت عالی استان لرستان انجام می شود.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی برنامه ریزی خواهد شد، بیان کرد: از مدیران این حوزه‌ها برای حضور در مجمع نمایندگان استان لرستان دعوت به عمل خواهد داد تا گزارشی را از وضع موجود ارائه دهند.

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان با بیان اینکه اولویت ما موضوع بیکاری در استان لرستان است که با ایجاد تعامل بین مدیران دولت و نمایندگان مردم از وضعیت فعلی خارج شویم، ادامه داد: در جلسه مجمع نمایندگان استان، من به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان انتخاب شدم.

کاظمی با بیان اینکه اگر همگرایی بین نمایندگان استان به وجود نیاید نمی توان مشکلات استان را برطرف کرد، متذکر شد: وفاق مناسبی بین نمایندگان استان لرستان وجود دارد به خصوص در ارتباط با مشکلات اصلی استان، اتفاق نظر کاملی وجود دارد که امیدواریم از این وفاق به نفع توسعه استان استفاده کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet