هدر موبایل
1396/01/28 14:47:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس:

مردم باید انتخابات شورا را جدی بگیرند

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه ی شهر و روستا در گرو انتخاب صحیح و اصلح مردم است، گفت: مردم باید انتخابات شورا را جدی بگیرند و انتخابی صحیح با آگاهی کامل ازآثار عملکرد گذشته و سوابق کاندید های شورا انجام دهند .
مردم باید انتخابات شورا را جدی بگیرند نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توسعه ی شهر و روستا در گرو انتخاب صحیح و اصلح مردم است، گفت: مردم باید انتخابات شورا را جدی بگیرند و انتخابی صحیح با آگاهی کامل ازآثار عملکرد گذشته و سوابق کاندید های شورا انجام دهند . https://cdn.icana.ir/d/019/201605108589850949.jpg مردم,باید,انتخابات,شورا,را,جدی,بگیرند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد بیگی در خصوص اهمیت انتخابات شورای شهر و روستا اظهار کرد: بر اساس قانون اساسی شورای شهر و روستا بخشی از کار حکومت را انجام می دهند و با توجه به اینکه شورای شهر با رای مردم تعیین می‌شود و آثار تصمیمات شورا نیز زندگی مردم را تحت تاثیر قرار می‌دهد، از این رو باید با این موضوع با حساسیت زیادی برخورد کرد . 

  

وی با تاکید بر اینکه، اعضای شورا در مدیریت منابع شهری تصمیم‌گیرنده و دخیل هستند، بیان کرد: هر قدر که شاخص‌های اقتصادی و شهری برای رفاه زندگی مردم ارتقا یابد، در نتیجه آرامش بیشتری در زندگی مردم حاصل می‌شود . 

  

نماینده‌ی مردم شهر تبریز، آذرشهر و اسکو با بیان اینکه مردم باید اعضای شورا را متناسب با اولویت‌های خود و جهت توسعه ی عدالت انتخاب کنند، افزود: وقتی اعضای ناسالم در شورای شهر فعالیت می‌کنند در نتیجه‌ آثار بد عملکردشان، زندگی مردم را تحت تاثیر قرار می ‎ دهد . 

  

وی توصیه کرد: مردم با انتخاب درست خود، اعضای امین و سالم شورا را برای توسعه‌ی شهر خود از قبیل خدمات و رفاه عمومی تعیین کنند . 

  

به گزارش ایسنا، وی  با بیان اینکه در دوره‌های قبلی مردم انتخابات شورا را جدی نمی گرفتند، افزود: با گذشت زمان مردم به اهمیت انتخاب فرد اصلح برای توسعه ی شهر و ارتقای رفاه عمومی پی بردند، چرا که بودجه ی شهرداری برابر با سه هزار میلیارد تومان است و اگر سیاست گذاری این بودجه به نحو احسن انجام شود توسعه شهر را در پی خواهد داشت .

 

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet