ایام محرم 1398
1396/01/28 14:49:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یک عضو کمیسیون فرهنگی:

در حوزه مسایل اجتماعی به مبانی دینی و تذکرات کارشناسی توجه شود

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر به تذکر جامعه شناسان توجه می‌کردیم امروز فریادمان از بحرانی شدن آسیب‌های اجتماعی بلند نبود.
در حوزه مسایل اجتماعی به مبانی دینی و تذکرات کارشناسی توجه شود یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر به تذکر جامعه شناسان توجه می‌کردیم امروز فریادمان از بحرانی شدن آسیب‌های اجتماعی بلند نبود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605100332225756.jpg در,حوزه,مسایل,اجتماعی,به,مبانی,دینی,و,تذکرات,کارشناسی,توجه,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،حجت الاسلام احمد مازنی در همایش روز مددکار اجتماعی گفت: بحثی در کمیسیون فرهنگی مجلس مطرح شده و گزارشی توسط کارشناسان فرهنگی وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی ارائه شد؛ این گزارش سیمای آسیب‌های اجتماعی و مشکلات را مطرح کرده و قرار شد این پیمایش ادامه یابد و تحقیقات را ارائه دهند.

مازنی در ادامه گفت: اگر روزی جامعه شناسان و اساتید علوم اجتماعی تذکر می‌دادند و ما نیز به این تذکرات توجه می کردیم امروز فریادمان از اینکه آسیب‌ها تبدیل به بحران شده است، بلند نبود.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه با بیان آنکه علوم انسانی را مورد بی مهری قرار دادیم و ادعا کردیم مبنای اومانیسم و ریشه غیردینی دارد ولی به جای آن هم چیزی ارائه نکردیم، ادامه داد: اکنون همانند حوزه اقتصاد در حوزه اجتماعی دچار مشکل شده ایم ولی دیر نشده و می توانیم از این فرصت استفاده کنیم و به مبانی دینی و تذکرات کارشناسی توجه کنیم چون یک ضرورت است.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet