ایام محرم 1398
1396/01/28 15:14:44
سرویس فرهنگی
رنجبرزاده در گفت‌وگو با خانه ملت:

استیضاح دانش‌آشتیانی تعیین تکلیف نشده است/ هر استیضاحی در شرایط فعلی سیاسی تلقی می‌شود

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه هیات رئیسه با اشاره به اینکه هنوز زمان اعلام وصول استیضاح دانش‌آشتیانی مشخص نیست، تصریح کرد:استیضاح در شرایط فعلی سیاسی تلقی می‌شود.
استیضاح دانش‌آشتیانی تعیین تکلیف نشده است/ هر استیضاحی در شرایط فعلی سیاسی تلقی می‌شود عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه هیات رئیسه با اشاره به اینکه هنوز زمان اعلام وصول استیضاح دانش‌آشتیانی مشخص نیست، تصریح کرد:استیضاح در شرایط فعلی سیاسی تلقی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107082091846.jpg استیضاح,دانش‌آشتیانی,تعیین,تکلیف,نشده,است/,هر,استیضاحی,در,شرایط,فعلی,سیاسی,تلقی,می‌شود Icana

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه اعلام وصول طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش هنوز مشخص نیست، گفت: درحال حاضر مشخص نیست که درخواست متقاضیان حتما به استیضاح منجر خواهد شد، چراکه به گفته برخی معاونان آموزش و پرورش تعدادی از نمایندگان امضای خود را پس گرفته‌اند؛ ضمن آنکه با توجه به نزدیکی به انتخابات، این اقدام نمایندگان از دید مردم حرکتی سیاسی تلقی می‌شود -حتی اگر اینگونه نباشد- بنابراین بهتر است این درخواست به آینده موکول شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنها تعداد معدودی از نمایندگان به استیضاح اصرار دارند، افزود: هیات رئیسه طبق آیین نامه نمی‌تواند مانع از طرح این درخواست شود اما نظر هیات رئیسه با توجه به شرایط کنونی جامعه به تعویق انداختن آن است.

وی از تماس تلفنی خود با وزیرآموزش و پرورش به منظور مدیریت فضا و حل و فصل انتقادات و ایرادات نمایندگان خبرداد و گفت: اگرچه تلاش می‌شود طی تعامل با نمایندگان فعلا این موضوع را مسکوت نگه دارند اما با توجه به حساسیت مسائل بعید است موضوعات حل شود.

عضو هیات رئیسه مجلس همچنین گفت: هنوز مطلع نیستم چه تعداد از نمایندگان از پیگیری استیضاح خود انصراف داده اند./

پایان پیام  

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet