ایام محرم 1398
1396/01/28 15:22:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم قم:

امنیت ملی با اقتصاد و فرهنگ کشور گره خورده است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: امنیت ملی و سیاست خارجی با مقوله اقتصاد و فرهنگ گره خورده و در هر کدام از بخش‌ها مشکل داشته باشیم این مسئله به شدت در فرهنگ و آسیب‌های اجتماعی خودنمایی می‌کند.
امنیت ملی با اقتصاد و فرهنگ کشور گره خورده است نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: امنیت ملی و سیاست خارجی با مقوله اقتصاد و فرهنگ گره خورده و در هر کدام از بخش‌ها مشکل داشته باشیم این مسئله به شدت در فرهنگ و آسیب‌های اجتماعی خودنمایی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103091395982.jpg امنیت,ملی,با,اقتصاد,و,فرهنگ,کشور,گره,خورده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مجتبی ذوالنوری ظهر امروز در دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با آیت‌الله نوری‌همدانی، خطاب به این مرجع تقلید اظهار کرد: حضور شما در کنار امام راحل طی دوران انقلاب و دوران حساس نظام اسلامی نشان می‌دهد که شما از جلوداران نظام بودید و در مهم‌ترین زمان‌هایی که بسیاری از خواص سکوت کردند و گرد و غبار فتنه نگذاشت که آنها به وظیفه عمل کنند، حضور داشتید.

وی تصریح کرد: گاهی حضور و یا سکوت خواص ضررهای جبران‌ناپذیری برای نظام دارد، چراکه مردم سکوت آنها که داعیه‌داران انقلاب هستند را می‌بینند و دچار تردید می‌شوند و بعضاً نظام را دچار مشکل می‌دانند و یا غلظت مشکلات جبهه باطل را کمتر می‌کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه حافظه ملت ما اقدام به موقع و هوشیاری علما و مراجع تقلیدی چون شما را فراموش نمی‌کند، بیان کرد: آیت‌الله نوری‌همدانی شخصیتی بودند که در تمام عرصه‌ها اقدام جدی کرده و ایستادند تا از آرمان‌های انقلاب و امام دفاع کنند.

به گزارش فارس، وی با اشاره به مأموریت‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: امنیت ملی و سیاست خارجی با مقوله اقتصاد و فرهنگ گره خورده و در هر کدام از بخش‌ها مشکل داشته باشیم این مسئله به شدت در فرهنگ و آسیب‌های اجتماعی خودنمایی می‌کند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet