ایام محرم 1398
1396/01/28 17:16:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نادر قاضی‌پور خبر داد:

بررسی راه‌های بهبود مستمر محیط کسب و کار در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از برگزاری نشست کمیسیون متبوعش با محوریت قوانین مزاحم یا مخل تولید خبر داد و تاکید کرد: رفع موانع و بهبود فضای کسب و کار در گرو حل مشکلات صنعت‌گران و تولید کنندگان است.
بررسی راه‌های بهبود مستمر محیط کسب و کار در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از برگزاری نشست کمیسیون متبوعش با محوریت قوانین مزاحم یا مخل تولید خبر داد و تاکید کرد: رفع موانع و بهبود فضای کسب و کار در گرو حل مشکلات صنعت‌گران و تولید کنندگان است. https://cdn.icana.ir/d/019/62420.jpg بررسی,راه‌های,بهبود,مستمر,محیط,کسب,و,کار,در,کمیسیون,ویژه,حمایت,از,تولید,ملی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور گفت: در نشست مشترک کارشناسی که با حضور نمایندگان وزارتخانه‌ها و اتاق‌های بازرگانی و تعاون و مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شد به صورت کلی درباره راه‌های رفع موانع تولید و رونق فضای کسب و کار در سال جاری بحث و تبادل نظر شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس، کاهش رتبه بیکاری جهانی و عملیاتی کردن قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار را از موارد مطروحه در این جلسه عنوان کرد و گفت: تقسیم کار شد و پس از تهیه گزارش‌های کارشناسی توسط دستگاه‌ها، در جلسات آینده تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

وی از تدوین قوانین موردنیاز  و اصلاح و حذف قوانین مخل تولید و صنعت کشور توسط کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی در سال جاری سخن گفت.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمات از تولید ملی ادامه داد: حل مشکل بیکاری در گرو بهبود فضای کسب و کار است. تحقق این مسئله بسترساز اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش ایسنا، قاضی‌پور یادآور شد: برنامه های دستگاه‌های مسئول در خصوص قوانین مرتبط با رونق تولید و ایجاد اشتغال در سال جاری از دستگاه‌های مسئول دریافت خواهد شد تا میزان تحقق شعار سال توسط آنها مشخص شود.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet