ایام محرم 1398
1396/01/29 08:12:00
سرویس سیاسی
میرزایی:

جهانگیری در مناظرات انتخاباتی به تنویر افکار عمومی می‌پردازد/ روحانی و جهانگیری هماهنگ هستند

عضو فراکسیون امید گفت: جهانگیری در مناظرات انتخابات ریاست جمهوری در جهت دفاع از کارنامه دولت عمل خواهد کرد.
جهانگیری در مناظرات انتخاباتی به تنویر افکار عمومی می‌پردازد/ روحانی و جهانگیری هماهنگ هستند عضو فراکسیون امید گفت: جهانگیری در مناظرات انتخابات ریاست جمهوری در جهت دفاع از کارنامه دولت عمل خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610103843216828.jpg جهانگیری,در,مناظرات,انتخاباتی,به,تنویر,افکار,عمومی,می‌پردازد/,,روحانی,و,جهانگیری,هماهنگ,هستند Icana

جلال میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص کاندیداتوری رئیس جمهور و معاون اول وی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: ورود اسحاق جهانگیری به عرصه انتخابات، امری حساب شده است و مشکلی ایجاد نمی‌کند، در انتخابات این دوره، اصلاح طلبان و اعتدال گرایان برخلاف اصولگرایان برنامه مشخصی برای اداره دولت و کشور دارند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان، چرداول و مهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر جهانگیری فعالیت تبلیغاتی را نیز انجام دهد در راستای انسجام اصلاح طلبان است و مشکلی را ایجاد نمی‌کند، بیان کرد: حضور جهانگیری در مناظرات انتخابات ریاست جمهوری در جهت دفاع از کارنامه دولت خواهد بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر تکثر اصولگرایان در عرصه انتخابات ریاست جمهوری که دیدگاه های متضادی را دارند، تداوم داشته باشد، حضور آقای جهانگیری برای پاسخ به ابهاماتی که رقیبان علیه دولت مطرح می‌کنند، مفید خواهد بود.

میرزایی با بیان اینکه حضور همزمان روحانی و جهانگیری در عرصه تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به تنویر افکار عمومی کمک می‌کند، متذکر شد: رئیس جمهور اقتدار لازم برای دفاع از کارنامه دولت در مناظرات انتخاباتی را دارد و حضور جهانگیری در کنار رئیس جمهور نیز مثمر ثمر خواهد بود.

وی افزود: حضور همزمان روحانی و جهانگیری در انتخابات ریاست جمهوری قابل پیش بینی بود و در میان اصلاح طلبان این موضوع مطرح بود که در کنار رئیس جمهور لازم است یک نفر حضور داشته باشد و از آنجایی که هماهنگی وجود دارد، مشکلی نیز به وجود نخواهد آمد.

عضو فراکسیون امید با بیان اینکه نظر آیت الله هاشمی نیز بر حضور کاندیدای پوششی در کنار آقای روحانی بوده است، گفت: آیت الله هاشمی با توجه به بصیرتی که داشتند، تدابیر راه گشایی را می‌اندیشیدند که نه تنها برای اصلاح طلبان بلکه برای کل کشور مفید بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet