ایام محرم 1398
1388/03/30 12:16:00
سرویس سیاسی
فراخوان رهبر انقلاب به آرامش و انسجام -1

نقوی: رهنمودهای مقام معظم رهبری موج بیداری را در کشور ایجاد کرد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیانات مقام معظم رهبری در نمازجمعه را فصل‌الخطاب دانست و گفت: رهنمودهای ایشان موج بیداری را در کشور ایجاد کرد.

"سیدحسین نقوی حسینی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: رهنمودهای مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین ستاد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در برقراری آرامش بین ستادها و طرفداران نامزدها بسیار موثر بود و نامزدها هم به نتایج این نشست متعهد شدند.

وی فرمایشات مقام معظم رهبری در خطبه‌های نماز جمعه را فصل‌الخطاب دانست و یادآور شد: ایشان حضور 40میلیونی در پای صندوق‌های رای را یک موفقیت بزرگ برای ملت ایران اعلام کردند که این مسئله مورد تائید همه مردم و چهار نامزد انتخابات است.

نماینده ورامین خاطر نشان کرد: یکی از نکات مهم بیانات رهبری، تاکید ایشان بر این موضوع بود که هر چهار نامزد فرزندان نظام هستند و در چهارچوب قانون و نظام حرکت می‌کنند، لذا حفظ حرمت و حریم آنها بر همه ما لازم است.

نقوی با بیان این که ضرورت قانونگرایی از دیگر مسائلی بود که رهبر انقلاب به آن اشاره داشتند، گفت: ما باید قانونگرایی را محور همه حرکت‌های سیاسی خود قرار دهیم و اگر نامزدی به روند انتخابات اعتراض داشت باید در مسیر قانون به پیگیری اعتراضات خود بپردازد.

وی یادآور شد: نقش بیگانگان در دامن زدن به ناآرامی‌ها نیز از دیگر مسائل مورد اشاره مقام معظم رهبری بود که انصافاً همه نخبگان، سیاسیون، نامزدها و مردمی که عشق به نظام و کشور دارند، برنامه ریزی‌های دشمنان برای سوء استفاده از اختلافات درون خانواده نظام را درک کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی تصریح کرد: خوشبختانه با بیانات رهبر انقلاب، موج بیداری در کشور ایجاد شد و ان‌ شاء ا.. از این پس فضای آرامی را در کشور خواهیم داشت.

وی با تاکید بر ضرورت رسیدگی به تخلفات احتمالی اظهار داشت: همه ما باید با حمایت از رییس جمهور منتخب ملت ایران، راه را برای پیشرفت و توسعه کشورمان هموار سازیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet