خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/29 08:47:27
سرویس صحن
با رأی موافق نمایندگان؛

سازمان صداوسیما مکلف به تولید و پخش برنامه های مقابله با گردوغبار شد

نمایندگان مردم در خانه ملت سازمان صداوسیما را مکلف به تولید و پخش برنامه های آگاهی دهنده در مقابله با پدیده آلودگی هوا و رخدادهای گردوغبار کردند.
سازمان صداوسیما مکلف به تولید و پخش برنامه های مقابله با گردوغبار شد نمایندگان مردم در خانه ملت سازمان صداوسیما را مکلف به تولید و پخش برنامه های آگاهی دهنده در مقابله با پدیده آلودگی هوا و رخدادهای گردوغبار کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/94736.jpg سازمان,صداوسیما,مکلف,به,تولید,و,پخش,برنامه,های,مقابله,با,گردوغبار,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی درجریان بررسی لایحه هوای پاک با ماده 28 این لایحه با 146 رأی موافق، 49 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 232 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

براساس ماده 28 لایحه مذکور؛سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و سایر رسانه‌های دولتی مکلفند برنامه‌های تولید شده در زمینه فرهنگ‌سازی،ظرفیت سازی، آموزش و اطلاع‌رسانی مورد تأیید ازسوی سازمان‌ درخصوص آگاهی و مقابله با پدیده آلودگی هوا،  رخداد‌های گردوغبار را درصورتی که ضوابط رسانه‌ای در آن رعایت شده‌باشد درقالب برنامه‌های آگهی و یا آموزشی رسانه‌ای با أخذ پنجاه درصد (50%) بها، اطلاع‌رسانی و پخش کند.

طریقه جبران هزینه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و سایر رسانه‌های دولتی در بودجه سالانه پیش‌بینی می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet