هدر موبایل
1396/01/29 09:03:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمد کاظمی خبر داد:

تخصیص اعتبار 900 میلیونی برای ساماندهی مناطق حاشیه‌ ملایر

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با پاسخ مثبت وزارت راه و شهرسازی اعتباری معادل ۵۵۸ میلیون تومان برای احداث و تکمیل شبکه فاضلاب مناطق حاشیه ملایر و اعتباری افزون بر ۳۵۰ میلیون تومان برای احداث پارک در این مناطق تخصیص داده شد.
تخصیص اعتبار 900 میلیونی برای ساماندهی مناطق حاشیه‌ ملایر نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با پاسخ مثبت وزارت راه و شهرسازی اعتباری معادل 558 میلیون تومان برای احداث و تکمیل شبکه فاضلاب مناطق حاشیه ملایر و اعتباری افزون بر 350 میلیون تومان برای احداث پارک در این مناطق تخصیص داده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609103889712205.jpg تخصیص,اعتبار,900,میلیونی,برای,ساماندهی,مناطق,حاشیه‌,ملایر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد کاظمی افزود: این اعتبار تأمین و دستورات لازم برای پرداخت به مبادی مربوط در استان و شهرستان ابلاغ شده است.

وی با اشاره به اینکه با رایزنی‌های صورت گرفته، بخش عمده‌ای از مشکلات مالی و اعتباری واحدهای صنعتی ملایر مرتفع خواهد شد، اظهار کرد: در جلسه نمایندگان ملایر و مدیرعامل بانک صنعت و معدن، مشکلات مربوط به حوزه حمایت‌های مالی و بانکی از تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی ملایر مورد بررسی قرار گرفت.

کاظمی خاطرنشان کرد: مشکلات مالی مجموعه واحدهای فولاد، کارخانه فروسیلیس غرب پارس، شرکت موجان، مجری تصفیه‌خانه ملایر و برخی دیگر از کارخانه‌های شهرستان ملایر از جمله مجموعه‌هایی بود که در جلسه مذکور مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم ملایر در مجلس عنوان کرد: تأمین سرمایه در گردش مورد نیاز مجموعه ذوب فولاد ملایر و حمایت مالی برای راه‌اندازی فاز دوم کارخانه فروسیلیس غرب پارس با هدف اشتغال بیش از 100 نفر از جمله تصمیمات اخذ شده در این نشست بود و  در این جلسه دستور لازم برای پرداخت تسهیلات اعطایی ستاد تسهیلات کشور صادر شد.


انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet