هدر موبایل
1396/01/29 11:04:08
سرویس اقتصادی
بت کلیا خبرداد:

بازدید برخی از اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه های عمرانی استان البرز

عضو کمیسیون عمران مجلس از بازدید برخی از اعضای کمیسیون متبوعش از پروژه های عمرانی استان البرز خبر داد.
بازدید برخی از اعضای کمیسیون عمران مجلس از پروژه های عمرانی استان البرز عضو کمیسیون عمران مجلس از بازدید برخی از اعضای کمیسیون متبوعش از پروژه های عمرانی استان البرز خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108830267948.jpg بازدید,برخی,از,اعضای,کمیسیون,عمران,مجلس,از,پروژه,های,عمرانی,استان,البرز Icana

یوناتن بت کلیا در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،با اشاره به سفر امروز برخی از اعضای کمیسیون عمران مجلس به استان البرز،گفت: این سفر به دعوت شهردار کرج صورت گرفت.

نماینده مردم آشوریان کشور ادامه داد: در این سفر محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس حضور داشت و از پروژه های عمرانی استان برای بررسی وضعیت آن ها بازدید شد.

وی با اشاره به تلاش های شهرداری برای آبادانی کرج، تصریح کرد: در کرج بنایی به وسعت هزار و 800 متر به عنوان خانه ملت ایجاد شده که برای فعالیت نمایندگان بوده و مردم با حضور در این مکان با وکلای خود در خانه ملت در ارتباط هستند.

بت کلیا ادامه داد:تلاش های شهرداری کرج در آبادانی منطقه ستودنی بوده و امید است سایر مناطق کشور نیز در مسیر رشد و تعالی از این منظر قرار بگیرند.

عضوکمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:امروز مقرر شد بازدیدی همه اعضای کمیسیون عمران مجلس از وضعیت عمرانی استان البرز به زودی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet