خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/29 10:41:43
سرویس صحن
در صحن علنی؛

عباسی:تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی به صلاح نیست/ دهمرده: امکان پاسخگویی به نمایندگان با تشکیل وزارتخانه ارتقا می یابد

موافق و مخالف طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی نظرات خود را درخصوص موافقت و مخالفت با طرح مذکور بیان کردند.
عباسی:تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی به صلاح نیست/ دهمرده: امکان پاسخگویی به نمایندگان با تشکیل وزارتخانه ارتقا می یابد موافق و مخالف طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی نظرات خود را درخصوص موافقت و مخالفت با طرح مذکور بیان کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201704102514295977.jpg عباسی:تشکیل,وزارت,میراث,فرهنگی,و,گردشگری,و,صنایع,دستی,به,صلاح,نیست/,دهمرده:,امکان,پاسخگویی,به,نمایندگان,با,تشکیل,وزارتخانه,ارتقا,می,یابد Icana

به گزارش خبرنگارخبرگزاری خانه ملت،"اسدالله عباسی" درنشست علنی امروز (سه شنبه 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی یک فوریت طرح تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی گفت: باید در جهت کوچک سازی دولت حرکت کرد، بنابراین تشکیل وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به حجم دولت می افزاید.

نماینده مردم املش در مجلس شورای اسلامی افزود: در شرایط کنونی به صلاح نیست وزارتخانه جدیدی تشکیل شود و برای اینکه پاسخگویی نهادهای زیرمجموعه ریاست جمهوری بهتر شود، باید راهکاری دیگر اتخاذ کرد.

حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز صنعت گردشگری در دنیا یکی از صنایع درآمدزا است، اما از ظرفیت های گردشگری و اماکن تاریخی کشور به اندازه کافی استفاده نمی شود.

وی تصریح کرد: در دنیا تبلیغات ناجوانمردانه ای علیه جمهوری اسلامی می شود اما با ورود گردشگران خارجی به کشور آنان به سفیران ایران تبدیل می شوند و تصویر واقعی جمهوری اسلامی را به دنیا معرفی خواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی امکان پاسخگویی این مجموعه را به نمایندگان مجلس فراهم می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet