خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/30 07:35:00
سرویس فرهنگی
کاتب مطرح کرد:

جناحی نبودن برنامه‌های رسانه ملی در ایام انتخابات زیر ذره‌بین شورای نظارت بر صداوسیما

عضو شورای نظارت بر صداوسیما بر لزوم بی‌طرفی و غیر جناحی رفتار کردن رسانه ملی در ایام انتخابات تاکید کرد و از نظارت دقیق شورا بر این موضوع خبر داد‌.
جناحی نبودن برنامه‌های رسانه ملی در ایام انتخابات زیر ذره‌بین شورای نظارت بر صداوسیما عضو شورای نظارت بر صداوسیما بر لزوم بی‌طرفی و غیر جناحی رفتار کردن رسانه ملی در ایام انتخابات تاکید کرد و از نظارت دقیق شورا بر این موضوع خبر داد‌. https://cdn.icana.ir/d/019/201601107772769650.jpg جناحی,نبودن,برنامه‌های,رسانه,ملی,در,ایام,انتخابات,زیر,ذره‌بین,شورای,نظارت,بر,صداوسیما Icana

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نزدیک شدن زمان انتخابات ریاست جمهوری، ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت‌های سازمان صدا و سیما در خصوص آگاهی بخشی در این عرصه، گفت: رفتار صدا و سیما در زمان انتخابات باید منطقی، بی‌طرف و در جهت منافع ملی باشد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی افزود: رفتار صدا و سیما در زمان انتخابات باید منطقی، بی‌طرف و در جهت منافع ملی باشد که بتوانیم به نگاهی که مدنظر مقام معظم رهبری و آرمان‌های انقلاب است، دست پیدا کنیم؛ شورای نظارت بر صدا و سیما نیز این نگاه را ترویج کرده و ضمن تاکید بر آن، نظارت می‌کند که انجام شود.

عضو شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما تصریح کرد: این که برنامه‌های صدا و سیما در انتخابات جناح خاصی را دنبال نکند و بی‌طرف و تاثیرگذار باشد و همچنین مسائل سیاسی و جناح‌بندی کمترین نقش را داشته باشد، موضوع مورد تاکید شورای نظارت بر صدا و سیما است.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: آنچه برای نظام مهم است، صرفا منافع ملی نظام و تحقق پیدا کردن حضور مشارکتی ملت در صحنه انتخابات است که می‌تواند در استحکام تفکرات و آرمان‌های حضرت امام موثر باشد؛ ضمن اینکه حضور مردم بتواند هرچه بهتر باشد، یأس و ناامیدی برای دشمنان ایجاد می‌کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: توصیه من به احزاب و گروه‌ها و به مجموعه صدا و سیما این است که اخلاق صدا و سیما را به عنوان محوری‌ترین مسئله و پایبندی به قانون را به عنوان محوری‌ترین اصل کار قرار دهند چراکه به برگزاری انتخابات پرشور و بانشاط کمک می‌کند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر
  • جناحی نبودن برنامه‌های رسانه ملی در ایام انتخابات زیر ذره‌بین شورای نظارت بر صداوسیما


آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet