هدر موبایل
1396/01/29 13:40:18
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی مطرح کرد:

کاهش عمر ساختمان های نوساز با استفاده از مصالح ساختمانی بی کیفیت

رئیس کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از کاهش کیفیت برخی از مصالح ساختمانی، گفت: کاهش کیفیت مصالح عمر ساختمان های نوساز را کم کرده است.
کاهش عمر ساختمان های نوساز با استفاده از مصالح ساختمانی بی کیفیت رئیس کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از کاهش کیفیت برخی از مصالح ساختمانی، گفت: کاهش کیفیت مصالح عمر ساختمان های نوساز را کم کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/57693.jpg کاهش,عمر,ساختمان,های,نوساز,,با,استفاده,از,مصالح,ساختمانی,بی,کیفیت Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به معضل فرسودگی ساختمان های نوساز موجود در کشور، گفت: استفاده از مصالح ساختمانی بی کیفیت در ساخت واحدهای نوسازی از جمله دلایل فرسودگی ساختمان تازه احداث شده است.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه باید نظارتی بر کیفیت مصالح ساختمانی و تولید آن ها باشد، افزود: متاسفانه کاهش کیفیت مصالح ساختمانی در سال های اخیر دغدغه های بسیاری را از جمله عدم مقاومت ساختمان ها در برابر حوادث طبیعی منجر شده است.

نظارت دقیقی بر کیفیت مصالح به کار رفته در واحدهای نوسازی صورت بگیرد

وی با تاکید بر اینکه باید نظارت دقیقی بر کیفیت مصالح به کار رفته در واحدهای نوسازی صورت بگیرد، تصریح کرد: یکی از دلایل بی کیفیتی مصالح ساختمانی، افزایش قیمت های حامل انرژی است که در نتیجه آن هزینه های تولید مصالح نیز افزایش می یابد.

مصالح ساختمانی مصالح ساختمانی2003002/25/2012 1:14:46 PMhttp://media.icana.ir/Image/2012/02/16502_Thum.jpg
مصالح ساختمانی

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه با افزایش ساخت و ساز بسیاری از مشاغل کشور احیا می شوند، افزود: افزایش ساخت و ساز بدون توجه به کیفیت مصالح ساختمانی به کار رفته در واحدهای نوساز مشکلات عدیده ای همچون تخریب یا عدم استقامت ساختمان ها را رقم می زند.

رضایی کوچی با تاکید براینکه باید ساختمان ها از دو حیث استفاده از مصالح ساختمانی استاندارد و ساخت آن ها با رعایت دستور العمل های استاندارد صورت بگیرد،تصریح کرد: متاسفانه بی توجهی به این دو مهم حجم ساختمان های فرسوده کشور را افزایش داده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:دولت باید نظارت بر روند ساخت و استفاده از مصالح ساختمانی با کیفیت را رصد کرده و با متخلفان در این حوزه برخوردهای قاطعی داشته باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet