هدر موبایل
1396/01/29 12:54:59
سرویس صحن
ذوالقدر در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

لزوم رسیدگی به ساخت مترو پردیس و اسلامشهر

نماینده مردم تهران،ری ،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس بر لزوم رسیدگی به مترو پردیس و اسلامشهر تاکید کرد و گفت: باید به وضعیت حقوقی معلمان، کارگران و نیروهای مسلح به صورت جدی رسیدگی شود.
لزوم رسیدگی به ساخت مترو پردیس و اسلامشهر نماینده مردم تهران،ری ،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس بر لزوم رسیدگی به مترو پردیس و اسلامشهر تاکید کرد و گفت: باید به وضعیت حقوقی معلمان، کارگران و نیروهای مسلح به صورت جدی رسیدگی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201702105206408130.jpg لزوم,رسیدگی,به,ساخت,مترو,پردیس,و,اسلامشهر Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،"فاطمه ذوالقدر" در نشست علنی امروز (سه شنبه، 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی گفت: باید به وضعیت صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح در کشور رسیدگی شود و افزایش حقوق شاغلین در سپاه پاسداران و ارتش در دستورکار باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آموزش و پرورش باید به وضعیت بهبود درآمدی کارگران و معلمان در کشور رسیدگی کنند.

ذوالقدر با تاکید برلزوم تکمیل تصفیه خانه جنوب تهران افزود: باید فضای کسب و کار در بخش کشاورزی تسهیل شود و هم چنین وزارت راه و شهرسازی پروژه های مسکن مهر را به اتمام برساند و بحث ساخت مترو پردیس و اسلامشهر به سرانجام برسد.

وی افزود: وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت باید به مسائل آموزشی و بهداشتی روستاهای محروم مانند سیستان و بلوچستان و هرمزگان و حاشیه کلانشهرها رسیدگی کند.

ذوالقدر در تذکری به قالیباف گفت: شاهد نصب پوسترهایی در شهر تهران هستیم که به تبعیضات بین زن و مردم دامن می زند و به بحث زندگی مردسالاری توجه می کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:از وزیر کشور درخواست دارم زمینه تشکیل شورای اسلامی شهر و روستا در مناطقی مانند خاورشهر که جمعیتشان با افزایش روبه رو بوده رسیدگی کنند و همچنین باید مسئولان مربوطه به موضوع تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان توجه کنند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet