هدر موبایل
1396/01/29 13:28:30
سرویس صحن
خادمی در اخطاری مطرح کرد:

انتقاد از تبعید مجرمان به ایذه و باغملک/ قوه قضائیه به این موضوع رسیدگی کند

نماینده مردم ایذه و باغملک در اخطاری مطرح کرد: از رییس قوه قضائیه و قضات درخواست می‌کنم تا نسبت به اعزام تبعیدی‌ها به شهرستان‌های ایذه و باغملک پیگیری و بررسی‌های لازم را انجام دهند.
انتقاد از تبعید مجرمان به ایذه و باغملک/ قوه قضائیه به این موضوع رسیدگی کند نماینده مردم ایذه و باغملک در اخطاری مطرح کرد: از رییس قوه قضائیه و قضات درخواست می‌کنم تا نسبت به اعزام تبعیدی‌ها به شهرستان‌های ایذه و باغملک پیگیری و بررسی‌های لازم را انجام دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101690852231.jpg انتقاد,از,تبعید,مجرمان,به,ایذه,و,باغملک/,قوه,قضائیه,به,این,موضوع,رسیدگی,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "هدایت‌الله خادمی" در نشست علنی امروز (سه شنبه 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی در اخطاری گفت: بنده از قوه قضائیه در نحوه برخورد با مردم مناطق بختیاری نشین به ویژه ایذه و باغملک سوال دارم که چرا طی سال‌های اخیر ده‌ها و صدها تبعیدی را به این دو شهرستان اعزام کرده‌اند که موجبات ناامنی را در این منطقه فراهم کرده است.

نماینده مردم ایذه و باغمک در مجلس شورای اسلامی افزود:نه تنها دولت‌ها در چند دهه گذشته هیچ اشتغالی را در این دو شهرستان ایجاد نکرده‌اند.اکنون به جای کمک به مردم این منطقه تبعیدی‌ها را به شهرستان‌های ایذه و باغملک اعزام می‌کند.

خادمی افزود: چرا قضات اینگونه افراد را به این شهرستان‌ها می‌فرستند؟ بنده 9 ماه است که این موضوع را پیگیری می‌کنم اما به جوابی نرسیده‌ام.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: مطنقه ایذه و باغملک منطقه خوش آب و هوایی است؛بنابراین نباید مجرمان را به این منطقه فرستاد و همچنین باید به بحث درگیری طایفه ای در منطقه رسیدگی شود،بنابراین از قوه قضائیه می خواهم به موضوعات مذکور رسیدگی کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet