هدر موبایل
1396/01/29 13:31:08
سرویس صحن
گلمرادی در تذکر شفاهی؛

اصلاح ساختار آموزش و پرورش ضروری است/ لزوم توجه به حقوق و مزایای کارکنان ارتش

نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم اصلاح ساختار نظام آموزش و پرورش و تعیین تکلیف مربیان بلاتکلیف تاکید کرد.
اصلاح ساختار آموزش و پرورش ضروری است/ لزوم توجه به حقوق و مزایای کارکنان ارتش نماینده مردم بندر ماهشهر در مجلس شورای اسلامی بر لزوم اصلاح ساختار نظام آموزش و پرورش و تعیین تکلیف مربیان بلاتکلیف تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106146830040.jpg اصلاح,ساختار,آموزش,و,پرورش,ضروری,است/,لزوم,توجه,به,حقوق,و,مزایای,کارکنان,ارتش Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "علی گلمرادی" در نشست علنی امروز (سه شنبه، 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک روز ارتش گفت:در بازدید میدانی متوجه شدم که حقوق و مزایای ارتشیان کشور به ویژه بازنشستگان وفادار به نظام اندک است لذا توجه به حقوق، مزایا و رفاهیات حافظان امنیت و اقتدار این نظام مقدس حائز اهمیت فراوان است.

نماینده مردم بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان درمجلس شورای اسلامی افزود:توجه بی دلیل به نیروهای امنیتی،اطلاعاتی،سپاهی، نظامی و انتظامی کشور در این دنیای ملتهب مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی است که در برابر عظمت سپاه نظام جمهوری اسلامی خوار و ذلیل هستند.

گلمرادی با بیان اینکه راه نجات کشور از مشکلات و دغدغه های پیش رو نجات آموزش و پرورش و آموزش عالی از این وضعیت نابسامان است، ادامه داد: اصلاح ساختار آموزش و پرورش و تعیین تکلیف مربیان و معلمان بلاتکلیف و توجه به حقوق و مزایا و رفاهیات آن ها ضروری است لذا باید به پرورش استعدادها و خلق خلاقیت جوان کارآفرین توجه ویژه شود.

عضوکمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشور در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای شهر و روستا است،تصریح کرد:حضور یکپارچه همراه با دقت علاوه بر نجات کشور از مشکلات اقتصادی و پایه ای کشور، مشت محکمی بر دهان استکبار است./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet