هدر موبایل
1396/01/29 13:19:41
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی خبر داد:

ارسال گزارش حادثه پلاسکو به هیأت رئیسه مجلس

رئیس کمیسیون عمران مجلس از ارسال گزارش نهایی کمیسیون متبوعش درباره حادثه پلاسکو به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.
ارسال گزارش حادثه پلاسکو به هیأت رئیسه مجلس رئیس کمیسیون عمران مجلس از ارسال گزارش نهایی کمیسیون متبوعش درباره حادثه پلاسکو به هیأت رئیسه مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701100821163825.jpg ارسال,گزارش,حادثه,پلاسکو,به,هیأت,رئیسه,مجلس Icana

محمدرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نهایی شدن گزارش حادثه پلاسکو در کمیسیون عمران مجلس، گفت: گزارش نهایی حادثه پلاسکو را چند روز قبل به هیأت رییسه مجلس ارسال و این گزارش اکنون در نوبت رسیدگی در صحن مجلس قرار دارد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه سهم قصور دستگاه‌های مختلف در وقوع حادثه پلاسکو مشخص شده است، افزود:در بروز این حادثه شهرداری،وزارت راه و شهرسازی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درکنار مالک پلاسکو به نسبت‌های مختلفی مقصر تشخیص داده شدند.

وی با بیان اینکه ساختمان‌های زیادی در تهران و سایر شهرهای کشور وجود دارند که وضعیتی مشابه پلاسکو دارند،تصریح کرد: وظیفه شهرداری و وزارتخانه های راه و شهرسازی و کشور در تذکر و برخورد با کسبه بی توجه به مسائل ایمنی ساختمان "پلاسکو" سنگین بوده است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:با صلاحدید هیات رئیسه مجلس و با نوبت دهی آن ها گزارش حادثه پلاسکو در صحن بررسی خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet