خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/29 13:25:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علی رستمیان:

اختصاص ۱۱میلیارد برای ایجاد زیرساخت‌های مخابراتی در سلسله و دلفان

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص بیش از ۱۱ میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت های مخابراتی این دو شهرستان خبر داد.
اختصاص ۱۱میلیارد برای ایجاد زیرساخت‌های مخابراتی در سلسله و دلفان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی از اختصاص بیش از ۱۱ میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت های مخابراتی این دو شهرستان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105621865046.jpg اختصاص,۱۱میلیارد,برای,ایجاد,زیرساخت‌های,مخابراتی,در,سلسله,و,دلفان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی رستمیان با اشاره به اینکه شش میلیارد و ۷۸۸ میلیون تومان برای ایجاد زیرساخت های تلفن ثابت شهرستان الشتر اختصاص پیدا کرده است اظهار داشت: همچنین بخش دیگری از این اعتبار برای ایجاد زیرساخت های «ای دی اس ال» و همچنین فیبر نوری اختصاص پیدا کرده است.

وی گفت: در مجموع ۱۵ میلیارد تومان برای ایجاد این زیرساختها در شهرستان الشتر از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اختصاص پیدا کرده که بنا بر وعده های داده شده تا پایان امسال پرداخت خواهد شد.

به گزارش مهر، نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به شهرستان دلفان نیز پنج میلیارد و ۲۹۷ میلیون تومان در این زمینه اختصاص یافته است گفت: این میزان از مجموع ۱۷ میلیارد تومان اعتباری بوده که از سوی وزیر اختصاص یافته است.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet