هدر موبایل
1396/01/29 13:27:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم خرم آباد در مجلس مطرح کرد؛

شهرک صنعتی«پل هرو» تعطیل است؛ احیای واحدها مطالبه مردم

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی از تعطیلی شهرک صنعتی «پل هرو» در بخش زاغه خبر داد.
شهرک صنعتی«پل هرو» تعطیل است؛ احیای واحدها مطالبه مردم نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی از تعطیلی شهرک صنعتی «پل هرو» در بخش زاغه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108895218405.jpg شهرک,صنعتی«پل,هرو»,تعطیل,است؛,احیای,واحدها,مطالبه,مردم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا ملکشاهی راد در سخنانی با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم بخش زاغه اتصال به راه آهن است است اظهار داشت: این امر باید مدنظر مسئولان این حوزه قرار بگیرد.

وی رونق شهرک صنعتی «پل هرو» را یکی دیگر از مطالبات جدی مردم این منطقه عنوان کرد و گفت: کارگاههای مختلفی که در این شهرک مستقر هستند تعطیل بوده و باید از طریق ستاد تسهیل و سازمان صنعت، معدن و تجارت احیا شوند.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه جوانان بخش زاغه هم اکنون در حوزه ورزش با مشکلات فروانی مواجه هستند گفت: همچنین شهرداری زاغه نیاز به حمایت جدی دارد.

به گزارش مهر، ملکشاهی راد همچنین استقرار دستگاه قضایی در بخش زاغه را یکی دیگر از مطالبات مردم این منطقه عنوان کرد و گفت: در این راستا زمین مورد نیاز اهدا شده که می طلبد این موضوع نیز عملیاتی شود.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet