ایام محرم 1398
1396/01/29 15:05:00
سرویس استان ها
با پیگیری نماینده مردم و همکاری مسئولان؛

مشکل ۱۳۷ هکتار اسناد مالکیت شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل برطرف شد

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل اسناد مالکیت شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل خبر داد.
مشکل ۱۳۷ هکتار اسناد مالکیت شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل برطرف شد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل اسناد مالکیت شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704107677372195.jpg مشکل,۱۳۷,هکتار,اسناد,مالکیت,شهرک,صنعتی,هلال,آران,و,بیدگل,برطرف,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از سال ها چشم انتظاری، مشکل اسناد مالکیت ۱۳۷ هکتار از زمین های شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل برطرف شد.

وی فقدان سند را یکی از مشکلات صاحبان صنایع برای خرید مواد اولیه و اخذ وام برای خرید دستگاه های به‌روز عنوان کرد و افزود:با حل مشکلات اسناد زمین، نخستین و یکی از مهم ترین درخواست های صاحبان صنایع فرش ماشینی شهرستان آران و بیدگل برطرف شد.

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از توجه و اهتمام ویژه مدیران کل راه و شهرسازی و ثبت اسناد و املاک استان اصفهان در خصوص شهرک هلال تصریح کرد: با رفع این مشکل، صاحبان صنایع می‌توانند در قالب تسهیلات بانکی، اعتبارات مورد نیاز برای ارتقای واحدهای صنعتی خود را مهیا کنند.

ساداتی نژاد با اشاره به تعیین شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال جاری، تاکید کرد: حفظ و حمایت از صنایع و صنعتگران و تولیدکنندگان داخلی کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و تداوم و تقویت چرخه کار و تولید در منطقه است.

گفتنی است؛شهرک صنعتی هلال از ۱۸سال پیش کار خود را آغاز کرده است و هم اکنون بیش از یکصد شرکت تولیدی در آن فعالیت می کند.

شهرستان آران و بیدگل بزرگترین تولیدکننده فرش ماشینی ایران و دومین شهر صادرکننده فرش ماشینی در جهان است و بیش از ۵۷۰ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی این شهرستان فعالیت می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet