هدر موبایل
1396/01/29 13:54:52
سرویس سیاسی
نقوی حسینی در تشریح سفر کمیسیون امنیت ملی به قم:

بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از جامعة المصطفی و دیدار با آیات عظام قم صورت گرفت

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر اعضای این کمیسیون به قم گفت: در این سفر با آیات عظام نوری همدانی، صافی گلپایگانی، اعرافی، سبحانی دیدار شد.
بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از جامعة المصطفی و دیدار با آیات عظام قم صورت گرفت سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر اعضای این کمیسیون به قم گفت: در این سفر با آیات عظام نوری همدانی، صافی گلپایگانی، اعرافی، سبحانی دیدار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/44644.jpg بازدید,اعضای,کمیسیون,امنیت,ملی,از,جامعة,المصطفی,و,دیدار,با,آیات,عظام,قم,صورت,گرفت Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح سفر یک روزه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به قم که روز گذشته (دوشنبه، 28 فروردین ماه) صورت گرفت، گفت: این سفر با هدف دیدار با مراجع تشیع و آیات عظام و زیارت حرم حضرت معصومه(س) صورت گرفت.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اعضای کمیسیون امنیت در این سفر ضمن دیدار و گفت و گو با حجت الاسلام شهرستانی نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی از موزه نیز دیدن کردند.

وی افزود: در این سفر اعضای کمیسیون همچنین به زیارت حرم مطهر حضرت معصومه(س) رفته و از جامعة المصطفی بازدید به عمل آوردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در ادامه دیدار اعضای این کمیسیون با آیات عظام نوری همدانی، صافی گلپایگانی، اعرافی، سبحانی در دستور کار قرار گرفت و راجع به مسائل مهم داخلی و خارجی گفت و گو شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet