خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1396/01/29 14:04:51
سرویس سیاسی
کاتب:

ارتش جمهوری اسلامی ایران دژ مستحکم در برابر متجاوزان به کشور است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران ،دژ مستحکم و نفوذ ناپذیر در برابر متجاوزان به تمامیت ارضی و حریم کشور است.
ارتش جمهوری اسلامی ایران دژ مستحکم در برابر متجاوزان به کشور است عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران ،دژ مستحکم و نفوذ ناپذیر در برابر متجاوزان به تمامیت ارضی و حریم کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201610106822511031.jpg ارتش,جمهوری,اسلامی,ایران,دژ,مستحکم,در,برابر,متجاوزان,به,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، غلامرضا کاتب عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی  به مناسبت روز ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران متشکل از افرادی متدین، متخصص و جانفشان در راه وطن است که براستی زیبنده و زینت یک حکومت و نظام اسلامی است.

وی در ادامه گفت: کشور ایران در طول تاریخ  هیچگاه اینگونه احساس آرامش و امنیت را توام با اقتدار مثال زدنی تجربه نکرده بود و این به برکت وجود فرزندان از جان گذشته و قهرمان این مرز و بوم است و به همین جهت ما همه مدیون این همت و غیرت والا هستیم.

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود:  ارتش جمهوری اسلامی ایران امروزه بعنوان دژ مستحکم و نفوذ ناپذیر  در برابر متجاوزان و چشم طمع اجانب از تمامیت ارضی و حریم کشور با اقتدار  صیانت و حفاظت می کند .

وی در ادامه افزود: مهمترین ویژگی ارتش ایران مردمی بودن، ولایی بودن و احاطه کامل بر وظایف محوله  و فناوری های مدرن و روزآمد نظامی است که میتوان آن را در زمره برترین ارتش های آماده جهان محسوب کرد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سیاست های راهبردی جمهوری اسلامی به هیچ وجه تهاجم و تجاوز به خاک همسایگان نیست و ارتش ایران نقش بازدارندگی را ایفا می کند.

وی در پایان ضمن تبریک این روز فرخنده به پرسنل فداکار ارتش و خانواد های این عزیزان ابراز امیدواری نمود با بهبود شرایط اقتصادی کشور امکان حمایت مالی هر چه بیشتر از این عزیزان جان برکف و ارتقاء کیفی سطح زندگی آنان فراهم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet