ایام محرم 1398
1396/01/29 14:42:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
به منظور افتتاح چند طرح؛

رئیس جمهور به قزوین سفر می کند

رئیس جمهور هفته آینده برای افتتاح چندین طرح صنعتی، کشاورزی و تولیدی و شرکت در مجمع جهانی شهرهای اسلامی به قزوین سفر می کند.
رئیس جمهور به قزوین سفر می کند رئیس جمهور هفته آینده برای افتتاح چندین طرح صنعتی، کشاورزی و تولیدی و شرکت در مجمع جهانی شهرهای اسلامی به قزوین سفر می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108910840317.jpg رئیس,جمهور,به,قزوین,سفر,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر روحانی و تعدادی از اعضا هیئت دولت هفته آینده برای افتتاح چندین طرح مهم صنعتی و تولیدی در بخش کشاورزی، آبیاری تحت فشار، گازرسانی، کلنگ زنی انتقال آب شرب از سد طالقان و شرکت در اجلاس بین المللی شهرهای اسلامی به قزوین سفر می کند.

افتتاح طرح ۱۰ هزار هکتار آبیاری مدرن، اجرای طرح بیابان زدایی به مساحت ۶ هزار هکتار، افتتاح چندین طرح صنعتی از جمله واحد بزرگ تولید پلیمر و فیلم های پلی اتیلن چند لایه، انواع نئوپان ملامینه و ام دی اف، واحد بزرگ دامداری شیری به ظرفیت ۱۰۰۰ راس، گازرسانی به منطقه الموت و معلم کلایه، آبرسانی از سد طالقان برای دو شهر و ۱۰۰ روستا، آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی، افتتاح فاز اول مجتمع بزرگ گوشت زیاران پس از هشت سال وقفه از مهمترین پروژه های پیش بینی شده در سفر دوم رئیس جمهور به قزوین است.

به گزارش مهر، برخی از این پروژه ها از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور وبرخی توسط وزرا افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet