ایام محرم 1398
1396/01/29 14:59:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس سازمان بورس:

دقت و سرعت انتشار اطلاعات مورد توجه ماست

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید کرد: اهمیت دقت و سرعت انتشار اطلاعات مورد توجه سازمان است.
دقت و سرعت انتشار اطلاعات مورد توجه ماست رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تاکید کرد: اهمیت دقت و سرعت انتشار اطلاعات مورد توجه سازمان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609102411864479.jpg دقت,و,سرعت,انتشار,اطلاعات,مورد,توجه,ماست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از واحد مرکزی خبر، در مراسمی با حضور شاپور محمدی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، حسن امیری معاون نظارت بر بازارها و بورس و علی سعیدی معاون نظارت بر نهادهای سازمان بورس و یاشار فروهر مدیرعامل روابط عمومی شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و جمعی از مدیران ارشد سازمان بورس و اوراق بهادار از فعالترین نهادهای مالی و شفاف ترین ناشران بازار سرمایه تقدیر به عمل آمد.

در دومین مراسم تجلیل از فعالترین نهادهای مالی و شفاف ترین ناشران بازار سرمایه، شاپور محمدی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، شفافیت و نقدشوندگی را دو عامل کلیدی در بازار سرمایه خواند و اظهار داشت: این دو معیار مهمترین عاملی است که قابلیت کارا بودن بازار سرمایه را محقق می کند.

سخنگوی سازمان بورس پیام این نشست را در جایگاه ممتاز نهادهای مالی و ناشران بازار سرمایه بیان کرد و ادامه داد: افراد پیشرو در شفافیت و افرادی که به تحلیل های قوی تر و بنیادی تر کمک می کنند، شایستگی این را دارند که از جایگاه ممتازتری نسبت به سایر همکاران خود برخوردار باشند.

وی با بیان اینکه اکنون بازار سرمایه نسبت به یک دهه گذشته ابعاد بزرگ تری پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: امید می رود با فعالیت هایی که در زمینه شفافیت و فعالیت نهادها و ناشران بازار سرمایه مشاهده می شود، شاهد رشد بیشتر بازار باشیم.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ادامه داد: باعث افتخار است که امروز شرکت ها و نهادهایی را داریم که می توانیم از آنها به عنوان نهادهای شفاف و فعال یاد کنیم و امیدواریم سطح شفافیت و فعالیت نهادهای مالی به قدری افزایش یابد تا به موازات آن معیارهای انتخاب برترین ها در این حوزه نیز ارتقا یابند.

به گزارش شادا، وی در انتهای سخنان خود ضمن بیان اینکه مراسم تجلیل از فعالترین نهادهای مالی و شفاف ترین های بورسی سالانه انجام می شود، پیشنهاد کرد: علاوه بر این اقدام مثبت، می توان تجلیل های پنج ساله نیز برگزار کرد تا بدین وسیله از زحمات ارزنده ناشران شفاف و نهادهای مالی فعال قدردانی شود.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet