ایام محرم 1398
1396/01/29 15:40:00
سرویس سیاسی
حسن بیکی در تشریح سفر کمیسیون امنیت ملی به قم مطرح کرد؛

ضرورت حفظ وحدت در شرایط حساس منطقه/ خنثی‌سازی بیش از یکصد توطئه خارجی در داخل

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر اعضای این کمیسیون به قم گفت: آیات عظام با تأکید بر تأمین معیشت، اشتغال و افزایش تولید خواستار تدوین قوانینی در این خصوص شدند.
ضرورت حفظ وحدت در شرایط حساس منطقه/ خنثی‌سازی بیش از یکصد توطئه خارجی در داخل نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر اعضای این کمیسیون به قم گفت: آیات عظام با تأکید بر تأمین معیشت، اشتغال و افزایش تولید خواستار تدوین قوانینی در این خصوص شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100689874533.jpg ضرورت,حفظ,وحدت,در,شرایط,حساس,منطقه/,خنثی‌سازی,بیش,از,یکصد,توطئه,خارجی,در,داخل Icana

ابوالفضل حسن بیکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح سفر یک روزه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به قم که روز گذشته (دوشنبه، 28 فروردین ماه) صورت گرفت، گفت: در این سفر هیأت رئیسه به همراه تعدادی از اعضای کمیسیون به دیدار حجت الاسلام شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در قم رفتیم.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به زیارت حرم حضرت معصومه(س) و بازدید از جامعة المصطفی، یادآور شد: اعضای کمیسیون در این سفر به دیدار آیات عظام نوری همدانی، صافی گلپایگانی، سبحانی و اعرافی رفته همچنین از موزه مجموعه هدایایی که به آیت الله اعرافی اهدا شده بود دیدن کردیم که از جمله این هدایا قرآنی بود که روی سنگ نوشته شده و بسیار نفیس و زیبا بود.

وی در ادامه با اشاره به موضوعات مورد گفت و گو با مراجع تقلید عنوان کرد: در این دیدارها، کمیسیون گزارشی پیرامون مباحث ملی، منطقه ای و بین المللی ارائه کرد و درباره نبرد با داعش در عراق و جنگ یمن گفت و گو شد.

حسن بیکی ادامه داد: در این دیدارها علما تأکید کردند در شرایط حساس منطقه به خصوص بعد از آزادسازی حلب در سوریه باید در حفظ وحدت بکوشیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: نظر علما بر این بود که همه باید هماهنگ با مقام معظم رهبری، سیاست های کلی نظام پیگیری شود و در رابطه با بحث معیشت، اشتغال و تولید بر اساس فرمایشات رهبری در نوروز امسال قوانینی تصویب شود که دولت به اجرای آن اهتمام ورزد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در این دیدارها همچنین پیرامون مباحث دفاعی کشور ازسوی علاءالدین بروجردی توضیحاتی ارائه و بر این نکته تأکید شد که علیرغم حمایت آمریکایی ها از داعش، القاعده و طالبان، جمهوری اسلامی در حال حاضر باثبات ترین کشور منطقه با ضریب امنیتی بالاست و تا کنون بیش از 100 مورد توطئه خنثی شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet