خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/29 15:56:01
سرویس سیاسی
به دعوت دکتر لاریجانی؛

رئیس مجلس ملی پاکستان جمعه هفته جاری به تهران سفر می کند

رئیس مجلس ملی پاکستان جمعه هفته جاری به دعوت دکتر لاریجانی رئیس قوه مقننه، به تهران سفر می کند.
رئیس مجلس ملی پاکستان جمعه هفته جاری به تهران سفر می کند رئیس مجلس ملی پاکستان جمعه هفته جاری به دعوت دکتر لاریجانی رئیس قوه مقننه، به تهران سفر می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/45522.jpg رئیس,مجلس,ملی,پاکستان,جمعه,هفته,جاری,به,تهران,سفر,می,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سردار ایاز صادق رئیس مجلس ملی پاکستان در رأس هیأت پارلمانی روز (جمعه یکم اردیبهشت ماه) به دعوت دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به تهران سفر می کند.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است که رئیس مجلس ملی پاکستان در این سفر 5 روزه ضمن دیدار با دکتر لاریجانی، با برخی از مقامات کشورمان از جمله دکتر روحانی رئیس جمهور و محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو می کند.

جمهوری اسلامی پاکستان کشوری در جنوب غربی آسیا است. این کشور از غرب با ایران همسایه است.هر رئیس جمهوری در پاکستان برای پنج سال انتخاب می‌شود.

نمایندگان هر دو پارلمان ملی پاکستان یعنی؛ مجلس ملی و سنا، به همراه چهار مجلس استانی یا مجالس ایالتی که شامل سند، پنجاب، خیبرپختونخواه و بلوچستان رئیس جمهور این کشور را با رأی‌گیری انتخاب می‌کنند؛ که حدوداً تعداد این نمایندگان به هزار و صد نفر می‌رسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet