هدر موبایل
1396/01/30 07:55:00
سرویس اجتماعی
رئیس سازمان ملی استاندارد ایران در گفت وگو با خانه ملت:

سازمان ملی استاندارد مسئول تایید استاندارد سوسیس و کالباس/ وزارت بهداشت ضوابط فنی را کنترل می‌کند

پیروز‌بخت با تاکید بر اینکه سازمان ملی استاندارد مسئولیت تایید استاندارد محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس را دارد، گفت: کنترل و نظارت ضوابط فنی در این زمینه برعهده وزارت بهداشت است.
سازمان ملی استاندارد مسئول تایید استاندارد سوسیس و کالباس/ وزارت بهداشت ضوابط فنی را کنترل می‌کند پیروز‌بخت با تاکید بر اینکه سازمان ملی استاندارد مسئولیت تایید استاندارد محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس را دارد، گفت: کنترل و نظارت ضوابط فنی در این زمینه برعهده وزارت بهداشت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201704104477241594.jpg سازمان,ملی,استاندارد,مسئول,تایید,استاندارد,سوسیس,و,کالباس/,وزارت,بهداشت,ضوابط,فنی,را,کنترل,می‌کند Icana

نیره پیروز بخت در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص بررسی سلامت و تعیین استاندارد محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس، گفت: سازمان ملی استاندارد مرجع تعیین همه استانداردهای اجباری است، تایید و نظارت بر استاندارد محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس هم از سوی سازمان ملی استاندارد و وزارت بهداشت و درمان مشخص می‌شود.

کنترل استاندارد محصولات غذایی در حیطه کار وزارت بهداشت نیست

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران تصریح کرد: در حقیقت این سازمان و وزارت بهداشت و درمان هر دو از منظرهای مختلف در خصوص استاندارد محصولات غذایی نظر می‌دهند اما وزارت بهداشت و درمان نمی‌تواند محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس را از منظر استاندارد کنترل کند.

پیروز بخت تاکید کرد: روابط فنی برای تعیین استاندارد محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس لازم است که تعیین و کنترل این ضوابط فنی توسط وزات بهداشت و درمان انجام می‌گیرد.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با تاکید بر اینکه در نهیات استاندارد محصولات غذایی چون سوسیس و کالباس توسط سازمان ملی استاندارد تایید و اعلام می‌شود، گفت: سازمان ملی استاندارد، استاندارد محصلات غذایی چون سوسیس و کالباس را مشخص اما ضوابط فنی توسط مراجع دیگر چون وزارت بهداشت و درمان تعیین می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet