هدر موبایل
1396/01/29 15:22:34
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمود صادقی:

بررسی نحوه مشارکت احزاب عضو شورای هماهنگی در انتخابات شوراها

رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: اخیراً در جلسه‌ای که برگزار شد مباحثی درباره مشارکت احزاب عضو شورای هماهنگی و همکاری آنها با ستاد انتخابات شورای شهر در مجموعه شورای عالی سیاست‌گذاری در انتخابات شوراها مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی نحوه مشارکت احزاب عضو شورای هماهنگی در انتخابات شوراها رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: اخیراً در جلسه‌ای که برگزار شد مباحثی درباره مشارکت احزاب عضو شورای هماهنگی و همکاری آنها با ستاد انتخابات شورای شهر در مجموعه شورای عالی سیاست‌گذاری در انتخابات شوراها مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107568593678.jpg بررسی,نحوه,مشارکت,احزاب,عضو,شورای,هماهنگی,در,انتخابات,شوراها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمود صادقی با بیان این مطلب اظهار کرد: مقرر شد در ستاد مذکور در خصوص جایگاه احزاب و همکاری و مشارکت آنها باکس (بخش) برای احزاب در نظر گرفته شود.

وی همچنین بیان کرد: کارگروهی نیز مشخص شد که بنده به عنوان رییس شورای هماهنگی مسئول این کارگروه تعیین شدم.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: مقرر شد احزاب نماینده‌های خود را برای همکاری موثرتر با ستاد معرفی کنند تا در خصوص نحوه مشارکت و ظرفیت‌های مالی، تدارکاتی و... شفاف و مشخص‌تر بررسی‌ها انجام شود.

به گزارش ایسنا، وی در پایان اظهار کرد: در واقع احزاب باید در تمام بخش‌های مختلف این ستاد حضور داشته باشند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet