هدر موبایل
1396/01/30 07:50:00
سرویس سیاسی
آزادی خواه با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در 5 اردیبهشت ماه

کمیت لنگ نظارتی کمیسیون مشترک نظارت بر اجرای برجام / بدعهدی غرب زیر سایه ناکارآمدی کمیسیون مشترک

نماینده مجلس دهم گفت: ساز و کار رسیدگی به شکایات و بدعهدی ها کشورهای مربوطه در حوزه برجام به هیچ وجه کارآمد و اثرگذار نیست و این مسئله زمینه را برای بدعهدی کشورهای اروپایی و آمریکایی فراهم کرده است.
کمیت لنگ نظارتی کمیسیون مشترک نظارت بر اجرای برجام / بدعهدی غرب زیر سایه ناکارآمدی کمیسیون مشترک نماینده مجلس دهم گفت: ساز و کار رسیدگی به شکایات و بدعهدی ها کشورهای مربوطه در حوزه برجام به هیچ وجه کارآمد و اثرگذار نیست و این مسئله زمینه را برای بدعهدی کشورهای اروپایی و آمریکایی فراهم کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109861651513.jpg کمیت,لنگ,نظارتی,کمیسیون,مشترک,نظارت,بر,اجرای,برجام,/,,بدعهدی,غرب,زیر,سایه,ناکارآمدی,کمیسیون,مشترک Icana

احد آزادی خواه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در 5 اردیبهشت ماه، گفت: به طور حتم در نشست آتی این کمیسیون باید تمام اقدامات و بدعهدی های آمریکا و برخی کشورهای غربی در روند اجرای برجام مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی کاملا مشخص است که کشورهای اروپایی و آمریکایی در اجرای توافق هسته ای به پیمان و عهد خود عمل نمی کنند و در این شرایط لازم است که تمام موارد به صورت جدی مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی گفت: ایران از دوران تحریم همواره با مشکلات بین بانکی برای تعاملات اقتصادی با دیگر کشورها مواجه بود و در شرایط کنونی نیز با وجود توافق هسته ای، این مانع بسیار بزرگ هنوز از سوی کشورهای اروپایی برداشته نشده است که این رویکرد خود مغایر با برجام است.

آزادی خواه ادامه داد: امروز برخی کشورها مانند انگلستان عملا توافق هسته ای را نقض کرده اند که عدم فروش کیک زرد به ایران یکی از این محورها محسوب می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: به نظر من ساز و کار رسیدگی به شکایات و بدعهدی ها کشورهای مربوطه در حوزه برجام به هیچ وجه کارآمد و اثرگذار نیست و این مسئله زمینه را برای بدعهدی کشورهای اروپایی و آمریکایی فراهم کرده است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: در شرایط کنونی دستگاه دیپلماسی و تیم مذاکره کننده هسته ای باید تلاش جدی و اساسی را برای توجیه افکار عمومی و وادار کردن کشورهای غربی به اجرای تعهداتشان درباره برجام بکنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet