هدر موبایل
1396/01/29 15:59:27
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی مطرح کرد:

لزوم حمایت از توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان در بازار سرمایه/ بورس،بانک و بیمه سه رکن مهم اقتصاد کشور

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان در بازار سرمایه از طریق شرکت فرابورس را مثبت ارزیابی کرد.
لزوم حمایت از توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان در بازار سرمایه/ بورس،بانک و بیمه سه رکن مهم اقتصاد کشور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان در بازار سرمایه از طریق شرکت فرابورس را مثبت ارزیابی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611105319694951.jpg لزوم,حمایت,از,توسعه,فعالیت,های,شرکت,های,دانش,بنیان,در,بازار,سرمایه/,بورس،بانک,و,بیمه,سه,رکن,مهم,اقتصاد,کشور Icana

محمدرضا پورابراهیمی داورانی درگفت و گو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت:نمایشگاه بین المللی "بورس، بانک و بیمه" فرصت خوبی است تا خدمات این بخش های اقتصادی شناخته شود.

نماینده مردم کرمان و وراور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بورس، بانک و بیمه سه رکن مهم در اقتصاد کشور هستند و با برگزاری نمایشگاه مشترک در این حوزه ها امکان ارتباط متخصصان این بخش ها فراهم می شود تا زمینه ارتقای بیشتر این صنایع فراهم شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان در بازار سرمایه از طریق شرکت فرابورس در حال پیگیری بوده که اقدام مناسبی است.

پورابراهیمی داورانی گفت:ارزش شرکت های دانش بنیان در بازار سرمایه تا300میلیاردتومان ارتقاءیافته که این اقدامی مطلوبی محسوب می شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:درهرصورت باید اقتصاد در بخش های مختلف تقویت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet