هفته دفاع مقدس
1396/02/01 07:59:09
سرویس سیاسی
کمالی پور:

برگزاری کمیسیون برجام باید منوط به اجرای تعهدات برجامی 1+5 باشد/نقص کلی در عمل به توافق وجود دارد

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به بدعهدی های آمریکا و غرب در اجرای برجام، گفت: برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام باید منوط به اجرای تعهدات گروه ۱+۵ در راستای توافق هسته ای شود.
برگزاری کمیسیون برجام باید منوط به اجرای تعهدات برجامی 1+5 باشد/نقص کلی در عمل به توافق وجود دارد نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به بدعهدی های آمریکا و غرب در اجرای برجام، گفت: برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام باید منوط به اجرای تعهدات گروه 1+5 در راستای توافق هسته ای شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606106333061368.jpg برگزاری,کمیسیون,برجام,باید,منوط,به,اجرای,تعهدات,برجامی,1+5,باشد/نقص,کلی,در,عمل,به,توافق,وجود,دارد Icana

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام در 5 اردیبهشت ماه، گفت: واقعیت این است که با وجود برخی آثار مثبت در توافق هسته ای و اجرای برجام، اما در حوزه مسائل زیربنایی و موضوعات اساسی برجام توفیقات مناسبی به دست نیامده است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایط کنونی عملا شاهد کارشکنی آمریکا و انگلیس و عملکرد ضعیف و آهسته کشورهای اروپایی در اجرای توافق هسته ای هستیم که نشان دهنده آن است که یک نقص کلی در اجرا و عمل به توافق وجود دارد.

وی افزود: به نظر من برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام باید منوط به اجرای تعهدات گروه 1+5 در راستای توافق هسته ای شود، از این رو این کشورها در نشست مذکور باید موظف شوند که اقداماتشان نسبت به اجرای مفاد برجام را انجام دهند.

کمالی پور ادامه داد: در شرایط کنونی قطعا اگر موانع پیش روی برجام و بدعهدی  کشورهای غربی رفع نشود، برگزاری نشست هایی مانند کمیسیون مشترک برجام منجر به شکست خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: قطعا اگر قرار به تداوم اجرای برجام از سوی ایران است، آمریکا و کشورهای اروپایی باید به تمام تعهداتشان عمل کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet