ایام محرم 1398
1396/01/30 09:26:08
سرویس فرهنگی
/عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان‌ها/

یک حکم واحد برای دو نفر در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قزوین

عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان قزوین در حالی از حکم مجلس به خود برای این عضویت خبر می‌دهد که می‌کوید: این شورا یکی دیگر از نمایندگان را برای حضور در جلسات دعوت می‌کند.
یک حکم واحد برای دو نفر در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قزوین عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان قزوین در حالی از حکم مجلس به خود برای این عضویت خبر می‌دهد که می‌کوید: این شورا یکی دیگر از نمایندگان را برای حضور در جلسات دعوت می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103421655544.jpg یک,حکم,واحد,برای,دو,نفر,در,جلسه,شورای,فرهنگ,عمومی,استان,قزوین Icana

روح‌الله بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد عملکرد شورای فرهنگ عمومی استان قزوین گفت: ‌من صرفا به صورت اسمی عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان قزوین هستم و آنطور که خبر دارم جلسه شورا تنها یک بار برگزار شده و نماینده دیگر استان قزوین را به آن جلسه دعوت کردند.

 نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی استان قزوین ادامه داد: نکته عجیب در شورای فرهنگ عمومی استان قزوین آن است که اگرچه باید یک نفر از نمایندگان مجمع استانی برای عضویت در این شورا حضور داشته باشد ولی این شورا برای یکی دیگر از اعضای مجمع نامه کتبی ارسال و برای حضور در جلسات دعوت می‌کند؛ درحالی‌که مجلس به بنده حکم نظارت بر شورای فرهنگ عمومی استان قزوین را داده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسات شورا باید مباحث فرهنگی، معضلات و مشکلات فرهنگی استان مطرح و بررسی شود تا بتوان مشکلات استان را حل کرد، از اینکه به جلسه دعوت نشده انتقاد کرد و گفت: از خروجی جلسه شورا، اطلاعی ندارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet