ایام محرم 1398
1396/01/29 18:33:49
سرویس اقتصادی
بدری در تشریح جزییات کمیسیون عمران مجلس؛

قراردادهای خرید هواپیما و نحوه تامین مالی آن بررسی شد/ هواپیماهای خریداری شده دست دوم و مرجوعی نیستند

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از بررسی قراردادهای خرید هواپیما و نحوه تامین مالی آن ها در کمیسیون متبوعش خبر داد.
قراردادهای خرید هواپیما و نحوه تامین مالی آن بررسی شد/ هواپیماهای خریداری شده دست دوم و مرجوعی نیستند سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از بررسی قراردادهای خرید هواپیما و نحوه تامین مالی آن ها در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201612102409630846.jpg قراردادهای,خرید,هواپیما,و,نحوه,تامین,مالی,آن,بررسی,شد/,هواپیماهای,خریداری,شده,دست,دوم,و,مرجوعی,نیستند Icana

صدیف بدری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جزییات جلسه امروز سه شنبه(٢٩ فروردین) کمیسیون عمران مجلس، گفت: در این جلسه وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان هواپیمایی و سایر مسئولان مربوطه برای بررسی جزییات قرارداد خرید هواپیما از کشورهای خارجی حضور داشتند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، سرعین و نیر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این جلسه بررسی وضعیت قراردادها، چالش ها، نحوه خرید و تامین مالی آنها بررسی شد.

وی در تشریح نحوه تامین مالی خرید هواپیما، تصریح کرد: ١٥ درصد از منابع خرید هواپیما از صندوق توسعه ملی و آورده نقدی اوراق صکوک اسلامی و ٨٥ درصد آن از طریق فایناس خارجی تامین شده است.

سخنگوی کنیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون متبوعش گفت: طبق این اظهارات بحث هواپیمای دست دوم و مرجوعی منتفی بوده و همه هواپیماها نو هستند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet