ایام محرم 1398
1396/01/30 11:54:18
سرویس سیاسی
ابوترابی مطرح کرد؛

نگاهی به دستاوردهای عملیاتی و سیاسی نشست آستانه بدون حضور مخرب آمریکا

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس معتقد است آمریکایی‌ها درحالی ائتلاف بین‌المللی برای خروج سوریه از بحران تشکیل می‌دهند که ازسوی دیگر تروریست‌ها را تسلیح می‌کنند.
نگاهی به دستاوردهای عملیاتی و سیاسی نشست آستانه بدون حضور مخرب آمریکا رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس معتقد است آمریکایی‌ها درحالی ائتلاف بین‌المللی برای خروج سوریه از بحران تشکیل می‌دهند که ازسوی دیگر تروریست‌ها را تسلیح می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109882506336.jpg نگاهی,به,دستاوردهای,عملیاتی,و,سیاسی,نشست,آستانه,بدون,حضور,مخرب,آمریکا Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه نشست آستانه نشان داده می تواند تنها راه برون رفت از تروریسم در سوریه باشد، گفت: تروریسم به وجود آمده در سوریه روز به روز جهان شمول تر می شود و در این مسیر تنها نشست های آستانه بوده که توانسته موفق عمل کرده و در حوزه عملیاتی نیز هماهنگی های خوبی داشته باشد.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه اعضای نشست آستانه ثابت کرده اند در عمل با تروریسم مبارزه می کنند، عنوان کرد: نشست آستانه علاوه بر موفقیت در حوزه عملیاتی مبارزه با تروریسم توانسته دستاوردهای سیاسی هم داشته باشد و ثابت شده کشورهای منطقه می توانند مسائل داخلی خود را حل و فصل کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه کشورهایی به جز ایران، سوریه، ترکیه و روسیه در حوزه سوریه نقش تخریبی دارند، یادآور شد: آنها از حربه تروریسم استفاده می کنند تا به اهداف خود برسند لذا امروز شاهدیم کشورهای منطقه که ادعای مبارزه با تروریسم را دارند با حمایت حامیان غربی خود اطفال بی گناه فوعه و کفریا را به خاک و خون کشانده و 126 کودک را کشتند.

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه ادعای حمایت از کشورهای منطقه تبدیل به حربه سیاسی برای کشورهایی همچون آمریکا و عربستان شده است، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها در حالی ائتلاف بین المللی برای خروج سوریه از بحران تشکیل می دهند که از سوی دیگر تروریست ها را تسلیح می کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet