خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/29 18:52:43
سرویس اقتصادی
حسینی شاهرودی خبر داد:

تشکیل 6کمیته برای بررسی کارشناسی طرح بانکداری جمهوری اسلامی در کمیسیون اقتصادی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل ۶ کمیته برای بررسی کارشناسی طرح بانکداری جمهوری اسلامی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
تشکیل 6کمیته برای بررسی کارشناسی طرح بانکداری جمهوری اسلامی در کمیسیون اقتصادی عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل 6 کمیته برای بررسی کارشناسی طرح بانکداری جمهوری اسلامی در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg تشکیل,6کمیته,برای,بررسی,کارشناسی,طرح,بانکداری,جمهوری,اسلامی,در,کمیسیون,اقتصادی Icana

سید حسن حسینی شاهرودی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی گفت: در جلسه امروز کمیسیون برنامه ریزی ها برای به سرانجام رسیدن طرح بانکداری جمهوری اسلامی انجام شد.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با حضور اعضای کارگروه اموربانکی کمیسیون اقتصادی و نمایندگان مرکز پژوهش ها و بانک مرکزی و دستگاه های ذی ربط 6 کمیته ابعاد و فصول مختلف طرح بانکداری جمهوری اسلامی را بررسی می کنند تا جمع بندی نهایی به اطلاع کمیسیون برسد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به تصویب کلیات طرح بانکداری جمهوری اسلامی در کمیسیون اقتصادی افزود: تعیین تکلیف طرح بانکداری جمهوری اسلامی یکی از اولویت های کاری این کمیسیون است به دلیل اینکه سال ها است قوانین در حوزه بانکداری اصلاح نشده است.

حسینی شاهرودی گفت: با توجه به تاکید مراجع عالیقدر تقلید، باید عملکرد نظام بانکی کشور اصلاح شود البته در رابطه با این طرح از نظرات مراجع تقلید استفاده شده است.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: امیداورم اصلاح نظام بانکی به نحویی باشد که مشکلات بخش تولید رفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet