ایام محرم 1398
1396/01/30 12:41:20
سرویس سیاسی
بختیار با اشاره به دیدار سناتور آمریکایی با سرکرده منافقین:

ارتباط آمریکا با گروهک منافقین، نقض آشکار حقوق بین الملل است/استاندارد دوگانه آمریکا در برخورد با تروریسم

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با انتقاد از استانداردهای دوگانه آمریکا و برخی کشورهای غربی در برخورد با گروه های تروریستی از جمله منافقین، گفت: ارتباط مقامات آمریکایی با سرکرده های گروهک منافقین، نقض آشکار حقوق بین المللی است.
ارتباط آمریکا با گروهک منافقین، نقض آشکار حقوق بین الملل است/استاندارد دوگانه آمریکا در برخورد با تروریسم عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با انتقاد از استانداردهای دوگانه آمریکا و برخی کشورهای غربی در برخورد با گروه های تروریستی از جمله منافقین، گفت: ارتباط مقامات آمریکایی با سرکرده های گروهک منافقین، نقض آشکار حقوق بین المللی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104402591179.jpg ارتباط,آمریکا,با,گروهک,منافقین،,نقض,آشکار,حقوق,بین,الملل,است/استاندارد,دوگانه,آمریکا,در,برخورد,با,تروریسم Icana

علی بختیار در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دیدار و حمایت های مکرر مقامات آمریکایی از گروهک تروریستی منافقین در چند سال اخیر، گفت: منافقین در عرصه بین الملل یک گروهک تروریستی شناخته شده است و تمام کشورها به کارنامه سیاه و کشتار بی رحمانه مردم ایران و عراق به دست نیروهای این گروهک اذعان دارند، حال با وجود چنین سابقه تاریک و سیاهی، آمریکایی ها از آغاز تشکیل این گروهک تمام تلاش خود را برای حمایت از آن به کار بستند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ارتباط مقامات آمریکایی با سرکرده های گروهک منافقین، نقض آشکار حقوق بین المللی است، البته از کشوری مانند آمریکا بیش از این نیز انتظار نمی رود، زیرا این کشور در شرایط کنونی بزرگترین حامی گروه های تروریستی در سوریه و عراق محسوب می شود.

وی با انتقاد از رویکرد و استانداردهای دوگانه آمریکا و برخی کشورهای غربی در برخورد با گروه های تروریستی از جمله منافقین، گفت: آمریکایی ها از یک سوی گروه های مقاومت از جمله حزب الله لبنان که هدفی جزء دفاع از کشورشان ندارند را در فهرست گروه های تروریستی قرار می دهد و از سوی دیگر، منافقین را که دست نیروهایش به خون هزاران بی گناه آلوده است را از این فهرست بیرون می آورد، که این رویکرد نشان می دهد که ایالات متحده و همپیمانان غربی آن، از مسئله تروریسم به عنوان ابزاری برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند.

بختیار گفت: قطعا اتحاد آمریکا و گروهک تروریستی منافقین نتیجه ای جزء بروز شکستی جدید برای این کشور به دنبال ندارد زیرا سرمایه گذاری ایالات متحده بر روی یک گروهک ورشکسته سیاسی و نظامی دستاوردی به دنبال نخواهد داشت.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ادامه داد: منافقین در شرایط کنونی تنها راه حیات خود را سرسپردگی به آمریکا می بیند و در این راه در چند سال اخیر تلاش های بسیاری را صورت داده تا اربابان خود را راضی نگه دارد، اما اکثر دولت های آمریکایی نسبت به این گروهک بی توجهی کرده ائد.

جان مک‌کین، سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی در آلبانی با مریم رجوی، سرکردۀ گروهک تروریستی منافقین دیدار کرد. این دیدار در تیرانا، پایتخت آلبانی، انجام شد.

در این دیدار که با حضور اعضای این گروهک تروریستی برگزار شد، رجوی از تلاش‌های بی‌شائبۀ این سناتور آمریکایی در حمایت از منافقین و انتقال آن‌ها به خارج از عراق تقدیر کرد.

سرکرده گروهک تروریستی منافقین همچنین با بیان اتهامات واهی و تکراری علیه ایران مدعی شد «تغییر رژیم در ایران پیش‌شرط ایجاد صلح و ثبات در منطقه و جهان است»./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet