هدر موبایل
1396/01/30 11:53:31
سرویس اجتماعی
مقصودی:

تجهیزات هلال احمر نسبت به حادثه خیز بودن کشور به روز نیست/ تقویت هلال احمر به مدیریت بهتر حوادث می انجامد

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه تجهیزات هلال احمر نسبت به حادثه خیز بودن کشور به روز نیست، گفت: توجه به حادثه خیز بودن کشور باید بازخوانی و بررسی دقیقی در مورد امکانات و تجهیزات هلال احمر شکل گیرد.
تجهیزات هلال احمر نسبت به حادثه خیز بودن کشور به روز نیست/ تقویت هلال احمر به مدیریت بهتر حوادث می انجامد سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه تجهیزات هلال احمر نسبت به حادثه خیز بودن کشور به روز نیست، گفت: توجه به حادثه خیز بودن کشور باید بازخوانی و بررسی دقیقی در مورد امکانات و تجهیزات هلال احمر شکل گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100145494769.jpg تجهیزات,هلال,احمر,نسبت,به,حادثه,خیز,بودن,کشور,به,روز,نیست/,تقویت,هلال,احمر,به,مدیریت,بهتر,حوادث,می,انجامد Icana

حسین مقصودی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت ارتقای امکانات و تجهیزات هلال احمر در کشور، افزود: واقعیت آن است که هلال احمر هنوز به جایگاه واقعی خود نرسیده است در حالی که ضرورت افزایش مجموعه هلال احمر بیش از گذشته احساس می شود.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کشور ما دارای احتمال بروز حوادث مختلفی است و  ممکن است بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله بسیاری رخ دهد که در این شرایط تقویت هلال احمر می تواند به کنترل اوضاع کمک شایانی کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: با توجه به حادثه خیز بودن کشور باید بازخوانی و بررسی دقیقی در مورد امکانات و تجهیزات هلال احمر شکل گیرد تا میزان کمبودهای این نهاد مشخص شود چراکه هلال احمر ایران در برخی کشورها به ویژه کشورهای اسلامی مطرح است و به عنوان پرچم دار این کشورها حضور فعالی دارد.

وی افزود: بدون شک جایگاه هلال احمر مردمی است و به عنوان نهاد خیریه هم تلقی می شود لذا می طلبد بیش از گذشته به این مجموعه توجه نشان داده شود.

مقصودی تاکید کرد: دولت و مجلس باید وارد عمل شده و در راستای بهبود کیفیت و خدمت رسانی هلال احمر تلاش کنند تا با تقویت این نهاد بتوان آنها را در ارایه بهتر خدمات خود کمک کرد که در این زمینه مجلس می تواند در بررسی دقیق لایحه حوادث مترقبه حمایت های زیادی از هلال احمر داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: اکنون وضعیت تجهیزات و امکانات هلال احمر به گونه ای نیست که بتواند به این مجموعه کمک زیادی کند و لازم است دولت حمایت های اثربخشی از این مجموعه داشته باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet