ایام محرم 1398
1396/01/30 12:31:00
سرویس سیاسی
رحیمی جهان آبادی:

کاخ سفید با تحریم سپاه می خواهد امنیت ایران را به خطر بیاندازد/ ترامپ به دنبال تضعیف برجام است

رئیس کمیته بین المللی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ترامپ به دنبال تضعیف برجام است و با تحریم سپاه می خواهد اقتدار ایران منطقه را تضعیف کند.
کاخ سفید با تحریم سپاه می خواهد امنیت ایران را به خطر بیاندازد/ ترامپ به دنبال تضعیف برجام است رئیس کمیته بین المللی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ترامپ به دنبال تضعیف برجام است و با تحریم سپاه می خواهد اقتدار ایران منطقه را تضعیف کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701107483661918.jpg کاخ,سفید,با,تحریم,سپاه,می,خواهد,امنیت,ایران,را,به,خطر,بیاندازد/,ترامپ,به,دنبال,تضعیف,برجام,است Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تلاش کاخ سفید برای تحریم سپاه پاسداران به عنوان سازمان حامی تروریست اظهار داشت: اینکه نیروی نظامی و مدافع کشوری در لیست سیاه قرار گیرد به معنی  به خطر انداختن امنیت و تمامیت ارضی یک کشور است.

نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا فقط با سپاه مخالف نیست بلکه با امنیت، تمامیت ارضی و اقتدار ایران  در منطقه مخالف است.

وی تاکید کرد: کلیت نظام باید در دفاع از نیروهای سپاه که هیچ اقدامی جز دفاع از امنیت ملی ندارند اقدام و در برابر اقدام آمریکا ایستادگی کند.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اعمال هرگونه تحریم به معنای نقض برجام است، گفت: مسئولان ارشد نظام باید در این باره تصمیم گیری کنند اما به نظر می رسد ترامپ می خواهد ایران را به چالشی جدید بیاندازد تا از این طریق به اهداف خود در خاورمیانه دست یابد.

رحیمی جهان آبادی توضیح داد: ترامپ با طرح تحریم های جدید علیه ایران در نظر دارد برجام را که قرار داد چند جانبه است به قراردادی دو جانبه و ضعیف شده تبدیل کند این در حالی است که کشورهای اروپایی به تعهدات خودپایبند هستند و نباید اجازه دهیم ترامپ چنین چالشی را ایجاد کند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ترامپ با کمک صهیونیست ها تلاش دارد برجام را قراردادی ضعیف و به دنبال آن فسخ شده نشان دهد تا از این مسیر به اهداف خود در خاورمیانه و دامن زدن به جنگی جدید در منطقه دست پیدا کند ما نباید در تله ترامپ گرفتار شویم چرا که برجام ارزشمند است و جهان از آن حمایت می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet