ایام محرم 1398
1396/01/30 10:23:00
سرویس صحن
در تذکری شفاهی مطرح کرد؛

نوروزی: شائبه دار بودن انتخابات شوراهای شهر و روستای استان تهران/ مطهری: رئیس مجلس دستور پیگیری داده است

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس گفت: انتخابات شورای شهر و روستای استان تهران شائبه دارد و اعضای هیأت نظارت مطابق صلاحدید خود عمل می کنند.
نوروزی: شائبه دار بودن انتخابات شوراهای شهر و روستای استان تهران/ مطهری: رئیس مجلس دستور پیگیری داده است نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس گفت: انتخابات شورای شهر و روستای استان تهران شائبه دارد و اعضای هیأت نظارت مطابق صلاحدید خود عمل می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103533465930.jpg نوروزی:,شائبه,دار,بودن,انتخابات,شوراهای,شهر,و,روستای,استان,تهران/,مطهری:,رئیس,مجلس,دستور,پیگیری,داده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن نوروزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 30 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با بیان اینکه هر دقیقه مجلس 30 میلیون تومان هزینه دارد گفت: قوانینی که از پیش از انقلاب وجود داشته خود به خود منسوخ شده است و دلیلی برای طرح دوباره آن وجود ندارد.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیشتر اعضای هیأت نظارت در انتخابات شوراها از لیست امید هستند گفت: یک ماه گذشته برخی افراد در کمیته حل اختلاف رد شده اند اما این افراد هم اکنون به استناد ماده 83 قانون شوراها این افراد تایید شده اند.

نوروزی ادامه داد: در شهرستان بهارستان و استان تهران نسبت به انتخابات شوراها شائبه وجود دارد لذا چرا آقای کولیوند و محمودی صحبت های ما را قبول نمی کنند.

وی با بیان اینکه بنده یک هفته در هیأت نظارت نشسته ام اما کسی پاسخگوی بنده نبوده است تصریح کرد: هیأت اجرایی انتخابات شوراها تماما از اعضای روسای ادارات هستند و از اعضای هیات نظارت 4 نفر آنها از روسای هیات نظارت هستند و به این ترتیب اقدامات مطابق با دلخواه خود انجام می دهند.

نوروزی افزود: اگر بیشتر نمایندگان استان تهران از اعضای لیست تدبیر و امید هستند باید نمایندگان اصولگرای تهران مظلوم واقع شوند آیا آقایان از من نماینده تر هستند.

وی با بیان اینکه دو نفر از لیست امید و  دو نفر از اصولگرایان و یک نفر از طرفین باید برای نظارت بر انتخابات شوراها تعیین می شد ادامه داد: اصولگرایان استان تهران دو نفر هستند که مظلوم واقع شده اند نمایندگان وکیل الملت هستند نه وکیل الدوله  لذا نباید هر آنچه که فرماندار و یا استاندار می گوید عمل شود.

علی مطهری در پاسخ به تذکر نوروزی گفت: صدای مظلومیت شما را همه شنیدند لذا هیأت نظارت استان تهران و هیأت مرکزی آقایان رحیمی و محمودی اقدام کنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حسن نوروزی نامه ای در این باره به رئیس مجلس نوشته است تصریح کرد: این نامه با دستور و این کار متوقف می شود تا اقدامات متناسب با آن انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet