ایام محرم 1398
1396/01/30 11:31:31
سرویس سیاسی
تابش از محورهای جلسه غیرعلنی صبح امروز خبرداد:

مسئولان از هموار شدن مسیر عمره مفرده خبر دادند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس عنوان کرد: وزیر ارشاد و نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت از هموار شدن مسیر عمره مفرده خبر دادند.
مسئولان از هموار شدن مسیر عمره مفرده خبر دادند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس عنوان کرد: وزیر ارشاد و نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت از هموار شدن مسیر عمره مفرده خبر دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/125911.jpg مسئولان,,از,هموار,شدن,مسیر,عمره,مفرده,خبر,دادند Icana

محمدرضا تابش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست غیر علنی امروز در خصوص مراسم حج اظهار داشت: صالحی‌امیری و حجت الاسلام قاضی ‌عسکر در جلسه غیرعلنی امروز مجلس گزارشی از پیگیری های انجام شده در خصوص اعزام حجاج ایرانی به حج امسال و مذاکرات صورت گرفت با مسئولان کشور عربستان ارائه دادند‌.

نماینده مردم اردکان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: در این جلسه تاکید شد که ایرانیان به حج تمتع امسال مشرف خواهند شد و در توافقات انجام شده، عزت ملت ایران در اولویت تصمیمات بوده است؛ همچنین مسیر عمره مفرده نیز انشاالله هموار خواهد شد.

وی ادامه داد: دکتر علی لاریجانی رییس مجلس نیز از اقدامات انجام گرفته درخصوص تسهیل اعزام زائران به حج تشکر کرد و بر لزوم پیش بینی تمهیدات لازم با برنامه ریزی کامل تاکید کرد تا انشاالله کار تا پایان به خوبی انجام شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: دکتر لاریجانی همچنین بر آموزش زوار و مبلغین و مراعات قوانین داخلی عربستان تاکید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet