هدر موبایل
1396/01/30 12:15:42
سرویس صحن
یوسف نژاد قرائت کرد؛

بیانیه 200 نفر از نمایندگان در تشکر از فعالیت های دولت برای افتتاح فازهای جدید پارس جنوبی

عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه ۲۰۰ نفر از نمایندگان در تقدیر و تشکر از فعالیت های دولت برای افتتاح فازهای جدید پارس جنوبی را قرائت کرد.
بیانیه 200 نفر از نمایندگان در تشکر از فعالیت های دولت برای افتتاح فازهای جدید پارس جنوبی عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه 200 نفر از نمایندگان در تقدیر و تشکر از فعالیت های دولت برای افتتاح فازهای جدید پارس جنوبی را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/72727.jpg بیانیه,200,نفر,از,نمایندگان,در,تشکر,از,فعالیت,های,دولت,برای,افتتاح,فازهای,جدید,پارس,جنوبی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 30 فروردین) مجلس شورای اسلامی بیانیه بیش از 200 نفر از نمایندگان برای تقدیر و تشکر از دولت برای افتتاح فازهای جدید پارس جنوبی را قرائت کرد که به شرح زیر است:

افتتاح همزمان 6 فاز توسعه میدان عظیم گازی پارس جنوبی شروع بهره برداری از لایه نفتی این میدان و 4 طرح پتروشیمی در تاریخ 27 فروردین 1396 با سرمایه گذاری قریب به 20 میلیارد دلار برگ افتخار زرینی برای جمهوری اسلامی ایران و موید کارآمدی و توانمندی نظام در سخت ترین شرایط تحریم های ستمگرانه علیه صنعت نفت کشور است.

امروز مجموعه پارس جنوبی به عنوان بهترین نماد تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی بر تارک نظام می درخشد. پیگیری سرسختانه برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در برداشت شایسته و منصفانه از میدان های مشترک در این دولت با بهره برداری از 11 فاز پارس جنوبی به خوبی محقق شده است.

فعالیت تحسین برانگیز شرکت های پیمانکاری و سازندگان اداری در اجرای طرح های توسعه میدان همراه با تکمیل زنجیره ارزش با احداث همزمان طرح های پتروشیمی از مصادیق رویکردهای تولید درون زا، برون گرا و دانش بنیان می باشد.

ما نمایندگان ملت ایران این موفقیت و افتخار بزرگ را به محضر ملت، مقام معظم رهبری، ملت، خانواده ایثارگران و شهدا، رئیس جمهور محترم، دولت و همه دست اندرکاران طرح های عظیم پارس جنوبی در بخش های مختلف گاز، نفت و پتروشیمی تبریک می گوییم و امیدواریم در سایه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال شاهد شکوفایی بیشتر تولیدکنندگان این حوزه باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet