هدر موبایل
1396/01/30 12:21:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی وزارت خارجه:

ظریف در زمان مقتضی به تاجیکستان سفر می کند

سخنگوی وزارت امور خارجه از فشردگی برنامه های داخلی و خارجی وزیر امورخارجه ایران خبرداد و گفت: برنامه ریزی برای سفر رئیس دستگاه دیپلماسی به سایر کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز از جمله تاجیکستان در دستور کار قرار دارد در زمان مقتضی حتما انجام می شود.
ظریف در زمان مقتضی به تاجیکستان سفر می کند سخنگوی وزارت امور خارجه از فشردگی برنامه های داخلی و خارجی وزیر امورخارجه ایران خبرداد و گفت: برنامه ریزی برای سفر رئیس دستگاه دیپلماسی به سایر کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز از جمله تاجیکستان در دستور کار قرار دارد در زمان مقتضی حتما انجام می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105863890695.jpg ظریف,در,زمان,مقتضی,به,تاجیکستان,سفر,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهرام قاسمی درمورد علت سفر نکردن محمد جواد ظریف به دیگر کشورهای آسیای مرکزی اظهارکرد: سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران بسط و تعمیق روابط با همه همسایگان و کشورهای منطقه بویژه همسایگان شمالی است.
وی افزود: مقامات ایرانی هم سفرهای متعددی به کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز داشته اند اما همانطور که می دانید فشردگی برنامه های داخلی و خارجی وزیر امور خارجه این امکان و اجازه را نمی دهد که در سفرهای منطقه ای به همه کشورهای آن منطقه سفر کند.
سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: برنامه ریزی برای سفر به سایر کشورهای منطقه از جمله تاجیکستان در دستور کار دکتر ظریف قرار دارد که در زمان مقتضی حتما انجام می شود.
به گزارش ایرنا، وزیر امور خارجه از روز یکشنبه به همراه هیاتی سیاسی- اقتصادی، عازم ترکمنستان، گرجستان و قرقیزستان شد.
به گزارش ایرنا، برخی رسانه های خارجی روز گذشته مدعی شدند که ظریف در این سفر دوره ای قرار بود به تاجیکستان نیز برود که این سفر انجام نشد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet