هفته دفاع مقدس
1396/01/30 15:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سرپرست اورژانس کشور:

قانون تامین امنیت کادر اورژانس و درمان بیمارستان ها تدوین می شود

سرپرست اورژانس کشور با بیان این که حفاظت از جان ماموران اورژانس و کادر درمان یک ضرورت است، از تدوین قانون تامین امنیت نیروهای ارائه دهنده خدمات درمانی با همکاری نیروی انتظامی و قوه قضاییه در آینده ای نزدیک خبر داد.
قانون تامین امنیت کادر اورژانس و درمان بیمارستان ها تدوین می شود سرپرست اورژانس کشور با بیان این که حفاظت از جان ماموران اورژانس و کادر درمان یک ضرورت است، از تدوین قانون تامین امنیت نیروهای ارائه دهنده خدمات درمانی با همکاری نیروی انتظامی و قوه قضاییه در آینده ای نزدیک خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/49268.jpg قانون,تامین,امنیت,کادر,اورژانس,و,درمان,بیمارستان,ها,تدوین,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پیر حسین کولیوند افزود: برخی از همراهان بیماران به دلیل شرایط خاص روحی و با این تصور که ماموران اورژانس و کادر بیمارستانی در امداد رسانی به بیماران شان تعلل می کنند، متوسل به برخوردهای خشونت آمیز شده و همان طور که بارها در خبرها اعلام شده است،  ماموران اورژانس و کادر درمان را مورد حمله و ضرب و شتم قرار می دهند که حتی منجر به جراحت آنان نیز شده است.

وی اضافه کرد: در همین رابطه جلسه مشترکی با نیروی انتظامی و قوه قضاییه برگزار کردیم تا راهکارهای مناسب را در زمان درگیری همراهان بیمار با ماموران اورژانس و کادر درمان بررسی کنیم که پس از جمع بندی نتایج به دست آمده، مفاد آن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

سرپرست اورژانس کشور با بیان این مطلب که برخورد دوستانه مردم با کادر اورژانس و درمان در مواقع بحرانی، باید فرهنگ سازی شود، خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند که عزیزان آن ها همانند عزیزان ماست و تا جایی که در توان مان باشد، خدمات درمانی در اختیار بیماران شان قرار خواهیم داد و این تصور غلطی است که فکر کنند با اعمال خشونت و انجام برخوردهای فیزیکی با ماموران زحمتکش اورژانس و کادر درمان بیمارستان ها، رسیدگی های لازم به بیمار آن ها صورت خواهد گرفت.

به گزارش سلامت آنلاین، کولیوند تاکید کرد: از مردم درخواست می کنیم تا در زمان وقوع حادثه برای عزیزان شان، خونسردی خود را حفظ کرده و اجازه دهند ماموران اورژانس و کادر درمان طبق وظایف خود عمل کنند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet