هدر موبایل
1396/01/30 12:40:00
سرویس صحن
بیگلری در تذکر شفاهی:

انتقاد از افزایش هزینه های تلفن همراه/ ضرورت تشکیل کمیته رفع محرومیت های استان کردستان

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس از افزایش هزینه های تلفن همراه انتقاد کرد.
انتقاد از افزایش هزینه های تلفن همراه/ ضرورت تشکیل کمیته رفع محرومیت های استان کردستان نماینده مردم سقز و بانه در مجلس از افزایش هزینه های تلفن همراه انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105351358327.jpg انتقاد,از,افزایش,هزینه,های,تلفن,همراه/,ضرورت,تشکیل,کمیته,رفع,محرومیت,های,استان,کردستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محسن بیگلری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 30 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از مردم ایران اسلامی برای حضور با شکوه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت می کنم تا اصلح ترین ها به عنوان رئیس جمهور و عضو شوراها انتخاب شوند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: ثبت نام تعداد زیادی افراد با هر مدرک و سابقه در انتخابات بیانگر این است که باید قانون انتخابات ریاست جمهوری اصلاح شود.

بیگلری با تسلیت به خانواده های جانباختگان سیل در استان های آذربایجان غربی و شرقی، کردستان و اردبیل گفت: به خانواده های سقزی و بانه ای که عزیزانشان را در سیل اخیر از دست دادند تسلیت عرض می کنم و در این رابطه به آقای رحمانی فضلی، وزیر کشور تذکر می دهم که ستاد مدیریت بحران این وزارتخانه اقدامات لازم را در راستای کمک مالی و ارائه وام به خسارت دیدگان از سیل انجام نداده است.

وی افزود: از دولت می خواهم تا یک تیم ویژه را برای دلجویی از خانواده های سقزی و بانه ای که در سیل اخیر عزیزانشان را از دست دادند به این مناطق اعزام کند و همچنین اقدام لازم برای پرداخت خسارت به سیل زدگان در دو سال اخیر صورت گیرد.

بیگلری افزود: متاسفانه راهداری استان کردستان عملکرد مناسبی ندارد و وضعیت جاده های بانه به سردشت و دیگر راه های حوزه انتخابیه ام مناسب نیست و اقدامات لازم در خصوص اصلاح نقاط حادثه خیز صورت نگرفته است.

وی در تذکری به وزیر ارتباطات افزود: وضعیت آنتن دهی موبایل در سقز و بانه مناسب نیست و با توجه به اینکه بسیاری از امور در رابطه با مخابرات به شرکت زیرساخت واگذار شده پاسخگویی مناسب در این رابطه وجود ندارد همچنین در قبض های تلفن همراه عباراتی آمده است که هزینه های مخابراتی را بالا می برد.

بیگلری در تذکری به رئیس جمهور گفت: با وجود اینکه 4 سال است مقرر شده کمیته رفع محرومیت کردستان تشکیل شود اما این وعده عملیاتی نشد امیدوارم در یک ماه باقیمانده این کمیته یکبار تشکیل جلسه بدهد. همچنین وزارت نیرو اقدامات لازم را در خصوص آبگیری سدهای منطقه و رسیدگی به سد عباس آباد بانه  انجام دهد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدامات لازم را برای اجرایی کردن موضوع بیمه کشاورزان انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet