خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/01/30 12:40:45
سرویس صحن
ابطحی در تذکر شفاهی:

مالیات بر ارزش افزوده اسباب دردسر برای تولید شده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از بی توجهی دولت به ارائه لایحه ای برای ساماندهی مالیات بر ارزش افزوده گفت: مالیات بر ارزش افزوده دردسرهای بسیاری را برای تولید ایجاد کرده است.
مالیات بر ارزش افزوده اسباب دردسر برای تولید شده است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از بی توجهی دولت به ارائه لایحه ای برای ساماندهی مالیات بر ارزش افزوده گفت: مالیات بر ارزش افزوده دردسرهای بسیاری را برای تولید ایجاد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201704100706185917.jpg مالیات,بر,ارزش,افزوده,اسباب,دردسر,برای,تولید,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد ابطحی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 30 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با اشاره به صحبت های امام خمینی(ره) در خصوص اینکه میزان رأی ملت است گفت: باید توجه داشت که رأی ملت با رفع دردهایشان قرین است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت در رأی دادن اصل را بر صحت شعارها قرار می دهند افزود: امروز مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان ارتش به مباحث اقتصادی تاکید کرده و 13 مورد از 28 مورد تاکیدات ایشان به مسائل اقتصادی معطوف است.

وی با تاکید بر اینکه اگر کاندیداها توانایی رفع مشکلات اقتصادی را ندارند نباید شعار بدهند تصریح کرد: رفع مشکلات اقتصادی کشور ضرورتی انکارناپذیر است.

ابطحی در تذکری خطاب به شورای نگهبان گفت: رد یا تایید کسی به ناحق حق الناس بوده از این رو شورای نگهبان باید در تایید و یا رد کاندیداها مواظب حق الناس باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: کاندیداها مواظب باشند با نامه نوشتن و نطق به قوه عاقله شورای نگهبان توهین نکنند.

وی در تذکر دیگری خطاب به مسئولان اقتصادی کشور گفت: مالیات بر ارزش افزوده دردسرهای بسیاری را ایجاد کرده است.

ابطحی با اشاره به وعده وعیدهای دولت برای ارائه لایحه در خصوص مالیات بر ارزش افزوده و ساماندهی آن تصریح کرد: توجه دولت را به لغو بخشنامه 505 امور مالیاتی معطوف می کنم. متاسفانه این بخشنامه عطف به ماسبق شده و اسباب دردسر برای تولیدکننده شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در تذکری به وزارت راه و شهرسازی در خصوص نحوه توزیع قیر راه ها انتقاد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet