ایام محرم 1398
1396/01/30 12:51:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تابش:

انتخابات حراجی نیست که با توزیع سیب زمینی رای بگیرند

نایب رئیس فراکسیون امید در مجلس درباره فقدان قانون نظارت بر تبلیغات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: زشت است که بعد از ۴۰سال بگوییم در این عرصه قانون نداریم.
انتخابات حراجی نیست که با توزیع سیب زمینی رای بگیرند نایب رئیس فراکسیون امید در مجلس درباره فقدان قانون نظارت بر تبلیغات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: زشت است که بعد از 40سال بگوییم در این عرصه قانون نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/125911.jpg انتخابات,حراجی,نیست,که,با,توزیع,سیب,زمینی,رای,بگیرند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا تابش درباره سخن رئیس‌جمهور که گفته بود انتخابات حراجی نیست که رای به مزایده گذاشته شود، اظهار کرد: کارهایی مثل توزیع سیب زمینی یا وعده دادن برای رای گرفتن درست نیست. ما در کشور اسلامی زیست می‌کنیم و محور همه کارهای ما اخلاق، راستی، پاک زیستی و پاکدامنی است اما متاسفانه در بسیاری از عرصه‌ها به خاطر عدم توجه به ضوابط شرعی و قانونی این معاملات و بده‌بستان‌ها رایج شده که اصلا در شأن جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران نیست.
نماینده مردم اردکان در مجلس ادامه داد: ما قانون و دستگاه های نظارتی داریم و این ها باید به‌جد از رای مردم صیانت کنند. صیانت از رای مردم این است که افراد واجد صلاحیت در عرصه حضور داشته باشند، روند برگزاری انتخابات مطابق با قانون باشد و با ابزار قانونی از فساد و وعده دروغ دادن و رای خریدن جلوگیری شود.
به گزارش خبر آنلاین، تابش در ادامه درباره اظهارات سخنگوی شورای نگهبان که از نبود قانونی برای نظارت بر تبلیغات کاندیداها گلایه کرده بود، گفت: اگر قانون نداشتند زودتر می گفتند تا یا دولت لایحه می آورد یا ما به صورت طرح، متنی را تدوین می کردیم. زشت است که بعد از 40سال بگوییم در این عرصه قانون نداریم! این هم ضعف مجلس است، هم ضعف شورای نگهبان و هم ضعف نهادهای اجرایی.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet