ایام محرم 1398
1396/01/30 13:22:15
سرویس صحن
حمزه در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

انتقاد از تنبیه دانش آموز رودباری در کلاس درس/ مدیر بومی آموزش و پرورش منطقه نباید مجبور به استعفا می شد

نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی از تنبیه یک دانش آموز رودباری در کلاس درس انتقاد کرد.
انتقاد از تنبیه دانش آموز رودباری در کلاس درس/ مدیر بومی آموزش و پرورش منطقه نباید مجبور به استعفا می شد نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی از تنبیه یک دانش آموز رودباری در کلاس درس انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102615081701.jpg انتقاد,از,تنبیه,دانش,آموز,رودباری,در,کلاس,درس/,مدیر,بومی,آموزش,و,پرورش,منطقه,نباید,مجبور,به,استعفا,می,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احمد حمزه در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 30 فروردین) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز ارتش به غیورمردان ارتشی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: هفته گذشته حادثه ناگواری در شهرستان رودبار پیش آمد که این حادثه تنبیه یک دانش آموز در کلاس و پخش شدن کلیپ این تنبیه در سطح شبکه‌های اجتماعی بود.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبار جنوب و قلعه گنج در مجلس شورای اسلامی افزود: این حادثه بسیار ناگوار بوده و هیچ انسان آزاده‌ای نمی‌تواند این موضوع را بپذیرد لذا خواستار تنبیه معلم خاطی در چارچوب قانون هستیم.

حمزه ادامه داد: مسئله مهم دیگری که در کنار این موضوع پیش آمده این است که مدیر آموزش و پرورش را به دلیل این حادثه وادار به استعفا کرده‌اند که این رفتار و شکل مدیریت به هیچ وجه قابل قبول نیست و در آستانه انتخابات یک صحنه‌سازی و برکناری یک مدیر لایق، دلسوز و کارآمد بومی در منطقه محرومی از کشور است.

وی یادآور شد: اگر قرار باشد به خاطر تخطی یک زیردست یک مسئول مافوق مجبور به استعفا شود باید فرماندار این شهرستان در مرتبه اول وادار به استعفا شود چرا که در همین شهرستان هفته‌ای نیست که موارد نقض امنیت مبنی بر سرقت مسلحانه دام و احشام و مردم و یا قتل نداشته باشیم. همچنین به دلیل مسئله امنیتی و اجتماعی در جنوب کرمان مقامات استان وادار به استعفا شوند.

عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی با طرح سوالی تصریح کرد: چرا باید این شکل ناصواب در برخورد با مدیران خدوم، سالم، کارآمد و بومی منطقه رخ دهد، لذا از مردم رودبار که در روزهای اخیر روحیه آنها تضعیف شده  می‌خواهم که با حفظ روحیه انقلابی و شور انتخاباتی از این مدیر حمایت کنند و اجازه ندهند که شخصیت مدیران بومی به این شکل لکه‌دار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet