هدر اصلی
1396/02/03 13:34:51
سرویس اجتماعی
ربیعی در گفت‌وگو با خانه ملت خبرداد:

ارسال مجدد لایحه اصلاح قانون کار به مجلس پس از رفع ایرادات در دولت/ موارد اختلافی رفع می‌شود

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ارسال مجدد لایحه اصلاح قانون کار به مجلس پس از رفع نقاط ضعف و اصلاحات در کمیسیون اجتماعی دولت خبرداد.
ارسال مجدد لایحه اصلاح قانون کار به مجلس پس از رفع ایرادات در دولت/ موارد اختلافی رفع می‌شود وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ارسال مجدد لایحه اصلاح قانون کار به مجلس پس از رفع نقاط ضعف و اصلاحات در کمیسیون اجتماعی دولت خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/115201.jpg ارسال,مجدد,لایحه,اصلاح,قانون,کار,به,مجلس,پس,از,رفع,ایرادات,در,دولت/,موارد,اختلافی,رفع,می‌شود Icana

علی ربیعی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به درخواست خود از دولت مبنی بر استرداد لایحه اصلاح قانون کار ازمجلس، گفت: با توجه به اختلافات در خصوص برخی مواد این لایحه میان گروه های ذی نفع کارگری و کارفرمایی و عدم کسب نتیجه درمجلس درخواست استرداد لایحه از مجلس را چندی پیش به کمیسیون اجتماعی دولت  ارسال کردم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجلس ، افزود: به طور حتم با انجام اقدامات کارشناسی بیشتر و مشارکت تشکل های کارگری و کارفرمایان در رفع نواقص و نقاط ضعف موجود، موارد اختلافی بررسی و لایحه جدید درخصوص اصلاح قانون کار به مجلس ارسال می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، لایحه اصلاح قانون کار که چندین دوره در مجلس درنوبت بررسی قراردارد، چندی پیش به دلیل وجود اختلاف نظرهای متعدد میان کارگران و کارفرمایان کلیات آن درکمیسیون اجتماعی مجلس موافقت نمایندگان قرار نگرفت و رد شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet